В оздоровчих таборах Волині діти купалися у басейні із водою, яка не відповідала санітарним нормам СЕС та харчувалися не за розпорядком

Прокуратура Камінь-Каширського району провела перевірку додержання органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування вимог Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей". Про це повідомила прес-служба прокуратури Волинської області.
    Перевірка виявила непоодинокі порушення цього закону у пришкільних таборах Камінь-Каширщини. Як повідомив прокурор району, дітей там харчували не за розпорядком. Про місце перебування деяких вихованців не було відомо керівникам таборів. Діти вирушали на екскурсії без супроводу належної кількості вихователів та медпрацівника. 
    Окрім того, прокуратура району виявила незаконну діяльність місцевого підприємця, який орендував басейн відкритого типу у Камені-Каширському. Без відповідного висновку районної санітарно-епідеміологічна станції про належні санітарні характеристики води він наповнив басейн водою із місцевої річки Цир. 
    На час перевірки, яку прокуратура району проводила разом із працівниками СЕС та Камінь-Каширської районної ради, у власності якої перебуває басейн, в ньому купалися 25 дітей. Вода ж у басейні, згідно з даними попередніх лабораторних досліджень, не відповідала встановленим стандартам.
    Лише після втручання прокуратури району працівниками Камінь-Каширської СЕС щодо підприємця було складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 42 КУпАП (порушення санітарно-гігієнічних та санітарно-протиепідемічних правил і норм). Воду із басейна спустили. 
    За результатами проведеної перевірки внесено подання начальнику відділу освіти і науки Камінь-Каширської районної державної адміністрації. Щодо головного державного санітарного лікаря Камінь-Каширського району порушено дисциплінарне провадження.

Переглядів: 1014
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту