Посівна на Рівненщині – у розпалі

Посівна на Рівненщині – у розпалі

В Рівненській області тривають весняно-польові роботи. Аграрії області вже посіяли ранні ярі зернові та зернобобові. Під ці культури на Рівненщині відвели більше 75 тисяч гектарів. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Найпершими з цією роботою справилися господарники Радивилівського, Здолбунівського, Млинівського, Березнівського та Володимирецького  районів.

98% від плану, а це 13 тисяч гектарів, засіяли цукровими буряками. Найоперативніше посів під солодкий корінь виконано сільгосппідприємствами Млинівщини – на 6,2 тис. га та Радивилівщини – на 3,0 тис. га. Триває посів соняшнику, ярого ріпаку та зернової кукурудзи. Найбільше соняшнику посіяно у сільськогосподарських підприємствах  Рівненського – 2,0 тис. га, Дубенського – 1,7 тис. га, по 1,4 тис. га у Гощанському та Здолбунівському районах.

Кукурудзи на зерно запрогнозували посіяти на майже 51 тис. га. Аграрії Гощанського району засіли 4,3 тис. га, що становить 62% до площі, а в Рівненському та Радивилівському районах посіяно по 1 тис. га, що більше середньо відсоткового показника по області. Також в сільськогосподарських підприємствах Рівненської області розпочато посів сої.

Переглядів: 467
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту