У Рівному показали результати «Фотополювання на можновладців» (ВІДЕО)

У Рівному показали результати «Фотополювання на можновладців» (ВІДЕО)

Виставку, під такою назвою, презентував відомий фотомитець Олександр Харват у краєзнавчому музеї.

Головний полісмен, під час виконання гімну або ж міський голова на фоні незвичного декору. Публічні люди Рівного і не лише постають на світлинах Олександра Харвата . Фотомитець каже, намагався крізь портрет і неповторну мить передати суть людини.

Олександр Харват, автор виставки:

- Певні риси характеру людей об’єктив може передати. Я хотів, щоб портрети були всі миттєві. Сьогодні можна спланувати серію більш миттєвих фотографій. Хочеться, щоб вони не виглядали негативними, це мають бути позитивні образи, але це аванс, шанс цим людям ставати позитивними.

Себе на фотосвітлині впізнає і начальник  управління культури і туризму Рівного Тарас Максименко. Зізнається, невдалих фото не боїться ,треба бути простішим і світлішим. тоді камера тебе полюбить.

Тарас Максименко, начальник  управління культури і туризму м. Рівне:

- Людина, яка не розбалувана фото сесіями, хочу сказати, що до цього гарно ставлюся. Якщо не гарно вийшов, то треба схуднути.  Все залежить від того, як ти внутрішньо випромінюєш, якщо на обличчі випромінюєш злобу, то вона і на фото буде.

Подивишся на себе - прийшло небагато чиновників та політичних діячів. Та час ще буде, кажуть у краєзнавчому музеї. Виставка триватиме  до 21 травня.

Переглядів: 1692
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту