Номер один серед тисячі: Рівненщина на почесній сходинці (ВІДЕО)

Номер один серед тисячі: Рівненщина на почесній сходинці (ВІДЕО)

На одного чемпіона більше. У Броварах закінчився Чемпіонат України з кікбоксингу за версією WAKO серед ДЮСШ та спортивних клубів. Рівненщину на турнірі представляли 10 бійців клубу «Праджат».

Номер один серед тисячі. Спортсмен клубу «Праджат» Артем Федорчук  став Чемпіоном України у розділі К-1 серед юніорів. Саме ця перемога відкривала для нього шлях до збірної України.

Артем Федорчук, Чемпіон України у розділі К-1 серед юніорів:

- Я провів 4 бої, 3 переміг достроково і один по очках. Я їхав за перемогою. Ми готувалися кожен день впродовж місяця. Були досить важкі тренування.

У складі збірної на Чемпіонаті Європи Артем Федорчук змагатиметься у вересні цього року. Це вже третій спортсмен із клубу, який потрапив до збірної України. Всього ж Рівненщину на турнірі представляли 10 бійців у різних нормативних дисциплінах .

Олексій Твердохліб, керівник СК "Праджат":

- Це і К-1 та інші. Так як тренери у нас працюють по різних дисциплінах, вийшло так, що формувалася поїздка команди до Македонії, і, таким чином, ми підтвердили, що ми сильний клуб і конкурентний клуб, який може запропонувати топових спортсменів.

Загалом на турнірі рівненська збірна показала хороший результат і здобула  4 золота, 3 срібла і 5 бронзових медалей.

Переглядів: 590
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту