Унікальна можливість: зіграти в шахи на Рівненщині можна просто неба (ВІДЕО)

Унікальна можливість: зіграти в шахи на Рівненщині можна просто неба (ВІДЕО)

Зіграти в шахи просто неба. Це можна зробити у славетному місті Острог, що на Рівненщині. Тамтешні мешканці таку цікавинку сприйняли із ентузіазмом. Тому щодня за столами на свіжому повітрі можна побачити чимало любителів цього виду спорту, а бо ж відпочинку.

Професіонали, любителі та навіть аматори. Спробувати свої сили у такому виді спорту як шахи може будь-хто із мешканців Острога чи гостей міста. Окрім того, шахові партії проходитимуть не приміщеннях, а просто неба. Таким чином, ініціатор даного проекту Григорій Аршинов вирішив повернути місту Острог колишню славу шахової столиці всієї Рівненщини.

Григорій Аршинов, ініціатор проекту «Шаховий клуб просто неба»  

- Раз у рік у перших числах грудня Острог ставав шаховою столицею області. Це був останній етап кубку Рівненської області з шахів. Федерація шахів підтримувала цей проект, але решта часу - в Острозі шахів не було. У мене була ідея повернути шахи на вулиці міста для того, аби народ міг собі дозволити зібратися за шаховою дошкою, молодь втянути у цей процес і поспілкуватися.

Зіграти кілька партій на свіжому повітрі сюди частенько приходить і 16-річний школяр Тарас. Розповідає, любов до шахового спорту йому привив його дідусь. Тому молодик неодноразово ставав переможцем різноманітних змагань.

Тарас, школяр:

- Треба розвиватися у всіх сферах: не лише футбол і волейбол, а такі настільні інтелектуальні ігри, які розвивають логіку, стратегію. Навіть та сама математика, придумувати різні ходи наперед не для звичайних людей.

Гигорій Аршинов розповідає, шаховий клуб просто неба - це дітище багатьох місцевих меценатів, які хочуть розвивати у Острозі цікаві ідеї.

Переглядів: 504
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту