Сфера-ТВ
Сфера-ТВ

Рівненські новини
13:00
Надзвичайна ситуація від 28.0472017 (ВІДЕО)
11:00
Новини Рівного від 28.04.2017 (ВІДЕО)
10:00
У Рівному стартував феєричний танцювальний фестиваль (ВІДЕО)
16:00
У Рівному нагородили кращих працівників у галузі охорони праці
13:00
Протокол про корупцію, складений на Муляренка, передали до суду
09:00
Школу на Рівненщині відкриють до Дня святого Миколая
22:40
Правоохоронці на Рівненщині встановлюють, чи були боєприпаси привезені із зони АТО
17:40
Професія водія найнебезпечніша
17:20
Мешканці села на Рівненщині хочуть випасувати корів на приватній території
17:00
Автопарк рівненських рятувальників поповнився новими пожежними машинами
Цікаве в Інтернет
Loading...
Туризм на Рівненщині стартує з Острога (ВІДЕО)
09:50 21.04.17

Рівненщина туристична. Зокрема, керівництво краю перейшло від слів до діла. Так, в області вже розпочали реалізовувати заходи, які повинні привабити до нашого краю туристів. Першою ластівкою на цьому шляху стало місто Острог. Зокрема, там вже відкрили перший в області центр туристичної інформації.

Туризму на Рівненщині таки бути. Першопрохідцями у привабленні до нашого краю людей, які цікавляться старовиною, унікальністю та сакральністю, стали острожчани. Зокрема, саме у своєму місті вони відкрили перший в області центр туристичної інформації. Тут спеціалісти не лише нададуть інформацію про все, що можна побачити у Острозі, а й влаштують для туристів незвичайні квести та цікаві екскурсії.

Олеся Гощук, завідувач відділу туризму Острога:

- Тут ми будемо проводити школу екскурсовода для того, аби готувати людей, які допомагатимуть нам у розвитку туризму. А також ми будемо працювати із дітьми: у нас буде невеличка туристична дитяча школа, будемо готувати тут різні акції туристичні.

Замок князів Острозьких, музей книги та нумізматики: Межиріцький монастир - це лише маленька частинка всього того, чим сьогодні славиться Острог. Та це далеко не всі цікаві об’єкти у місті, які варто побачити, зазначає історик Микола Бендюк. Тому, аби знайомство із незвіданою стороною Острога стало доступнішим, у всіх визначних об’єктах міста розмістять ось такі спеціальні туристичні інформаційні таблички.

Микола Бендюк, історик, мистецтвознавець:

- Турист, ну немає він грошей. не може він потрапити у музей і заплатити за той вхід, але він може прийти, почитати там і там, взяти свій мобільний телфон і зачитати інформацію, що за памятка архітектури. А ще, цікавіше, ми придумали цілий квест приводами. У нас приводів було 20. І кожен об’єкт має якийсь привід і легенди. І все це можна буде почитати або у телефоні, або з інформації, яка є на будинках.

Разом з тим, у Острозі запрацював і туристичний сайт. Зокрема, там користувачі зможуть знайти інформацію про місто, різноманітні акції та події, карту доїзду до туристичних місць, розклад можливих автобусів, а також заклади відпочинку та харчування.

Олеся Гощук, завідувач відділу туризму Острога:

- Про місто - історична довідка відеоцентру туристичної інформації, туристичні агенції, які працюють на в’їзний туризм, далі – те, що можна побачити у нас у місті: наша архітектура, сакральна архітектура, відповідно, храми і церкви, музеї про проведення всіх екскурсій, які можна замовити. Які є варіанти цих екскурсій тут можна прочитати.

Голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко розповідає, Острог став першою ластівкою на шляху розвитку нашої області як туристичної. Тому подібні центри туристичної інформації незабаром зявляться і в інших містах.

Олексій Муляренко, голова Рівненської ОДА:

- Впевнений, призведе до такої позитивної конкуренції між туристичними містами. Впевнений у тому, що найближчим часом ми відкриємо ще декілька таких інформаційний  туристичних центрів у іших містах. В першу чергу, це Рівне, Дубно, Корець, має таке бажання, Сарни, навіть Володимирець, і Клевань також.

Разом з тим, Олексій Муляренко пообіцяв, що у рамках розвитку Рівненщини туристичної в цьому році візьмуться також за ремонт та прокладання доріг до всіх туристично привабливих куточків області.

Переглядів: 203
Перегляньте також
30.04.17 Надзвичайна ситуація від 28.0472017 (ВІДЕО)
30.04.17 Новини Рівного від 28.04.2017 (ВІДЕО)
30.04.17 У Рівному стартував феєричний танцювальний фестиваль (ВІДЕО)
29.04.17 У Рівному нагородили кращих працівників у галузі охорони праці
29.04.17 Протокол про корупцію, складений на Муляренка, передали до суду
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту
Реклама
<
<


<

<Реклама
Новини партнерів
Реклама