На Рівненщині волонтера звинувачують у привласненні майна (ВІДЕО)

На Рівненщині волонтера звинувачують у привласненні майна (ВІДЕО)

Шахрайство чи просто непорозуміння. На Рівненщині керівника однієї із волонтерських громадських організацій звинувачують у привласненні майна. Мова йде про автомобіль, пригнаний із Республіки Польща.

Бійці так і не дочекались.Керівника громадської організації «Сотня Майдану» Анатолія Полюховича підозрюють у привласненні майна, яке, першочергово, призначалося для бійців у зоні АТО.

Ростислав Дужик, волонтер:

Автомобіль Kia Carnival був придбаний в Республіці Польща, подарований для наших бійців, який я перегнав через кордон, відремонтував, і в грудні мав, був переданий військовій частині. А до сьогоднішнього дня він не переданий, а цим автомобілем керує і розпоряджається Анатолій Полюхович.

Зокрема, цей автомобіль призначався саме для бійців 55 рівненської бригади. Волонтери розповідають, що для того, аби цю машину розмитнити безкоштовно, громадська організація «Сотня Майдану» готувала спеціальний лист-прохання до Міністерства соцполітики України. Таким чином, саме ця ГО взяла на себе зобов’язання розмитнити, відремонтувати та передати у зону АТО автомобіль.

Хенрик Чеслав Кошьчєльни, волонтер:

- Командир сказав нам, що Полюхович обіцяв і обіцяв пригнати машину. І скільки вже пройшло часу і не приганяє. А його дружина і він, навіть до нас у Луцьк на тій машині приїжджав.

Волонтери зазначають, що вони і раніше, таким чином, переганяли машини для наших військовослужбовців і подібних прикрих ситуацій ніколи не було. Тому, аби цей автомобіль таки був переданий у зону АТО і використовувався за призначенням, волонтери написали заяву у міліцію. Правоохоронці пообіцяли зясувати всі обставини. 

Переглядів: 1064
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту