На Рівненщині легалізують видобуток бурштину? (ВІДЕО)

На Рівненщині легалізують видобуток бурштину? (ВІДЕО)

«Технічна заміна». У Рівному Генеральний прокурор України Юрій Луценко представив нового прокурора області. Ним став 54-річний Богдан Подубинський. Тим часом, попереднього прокурора Рівненщини, Юрія Соболя, переводять у Чернівецьку область, де він боротиметься із контрабандою та незаконною вирубкою лісу.

Прокурорська перестановка. Так, прокуратуру Рівненської області віднині очолює 54-річний Богдан Подубинський. Досі він працював заступником прокурора Львівщини, а у 2014 році керував херсонською прокуратуру, де за півроку отримав службову квартиру. Розповідає, у Рівному не претендуватиме на житло, планує винаймати помешкання.

Богдан Подубинський, новопризначений прокурор Рівненської області

- Коли переводили мене у Херсон, мені на законних підставах також надали квартиру. До речі, у робітничому мікрорайоні, квартира має 50 метрів. У мене немає машини: ні в дружини, ні у мене.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко переконаний, новопризначений прокурор Рівненської області є достатньо жорстким керівником, який зуміє владнати бурштинове питання на Рівненщині. Оскільки, вже незабаром видобуток сонячного каміння планують легалізувати. Зокрема, спочатку на базі двох підприємств "Бурштин України" та "Укрбурштин" буде налагоджено процес  рекультивації земель.

Юрій Луценко, генеральний прокурор України:

- Державні підприємства мають найняти охорону, мають разом із місцевим населенням упорядкувати право видобутку тими, хто його очевидно і сьогодні добуває на платній основі. І ці державні підприємства за задумом кабінету міністрів мають стати такими собі торговими домами, які будуть оформляти добуте старателями і оформляти їхні угоди з іноземними або ж вітчизняними покупцями.

Окрім того, Юрій Луценко вказав ще на негативні тенденції у діяльності Національної поліції. Зокрема, за його словами, в області приховано 128 фактів тяжких злочинів.

Юрій Луценко, генеральний прокурор України:

- Завжди прокуратура, за моїх часів, навіть у МВС, - три, чотири п’ять, шість. Такі були випадки, коли, умовно кажучи, розбій кваліфікують як грабіж, інші варіанти, але 128 - є тривожний сигнал. Тому, Богдан Володимирович, перевірити райвідділи обласного центру і сільських районів на предмет укривання злочинів, неправильної кваліфікації і просто повного укривання.

Після Рівного Генеральний прокурор України відвідає Чернівці, де теж представить нового керівника прокуратури області – Юрія Соболя. Там посадовець боротиметься із контрабандою та незаконною вирубкою лісу.

Переглядів: 552
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту