Студенти МЕГУ разом із дітьми готувалися до Великодня (ВІДЕО)

Студенти МЕГУ разом із дітьми готувалися до Великодня (ВІДЕО)

Підготовка до Великодня. У стінах МЕГУ студенти разом маленькими помічниками, учнями школи «Престиж» розмальовували великодні яйця.

Фарба, віск, трішки творчості та наполегливості і звичайне яйце перетворюється в чудову писанку. Декілька десятків великодніх яєць розписали студенти МЕГУ разом із юними помічниками.

Розмальовувати писанки напередодні Великодня у МЕГУ давня традиція. Алла Васильцова займається писанкарством ще з дитинства, каже, необхідно зосередитися на роботі і, головне, розмальовувати із любов’ю та настроєм. Тоді все вийде. 

Алла Васильцова, студентка педагогічного факультету МЕГУ:

- У нас є трафарети для розпису. Тобто кожен сам може обрати собі орнамент і зробити вклад в цю писанку. Наприклад, тут є квіти, діти дуже люблять так розмальовувати. Я, наприклад, люблю крапанки та більш такі гострі орнаменти.

Оригінальний орнамент писанок не лише чарує своєю красою, а й єднає із традиціями минулого, цьому і намагаються слідувати у виші.

Максим Волович, голова студентської ради МЕГУ:

- Збереження національної спадщини, яка є в нашого народу, для нас є пріоритетом у нашому університеті. І подібні заходи вони є традиційними і систематичними. Власне, поєднуємо все, що можна поєднати і ефективність таких заходів ми збільшуємо максимально. Тому що навіть сьогодні наші студенти педагогічного факультету навіть зараз мають змогу практикуватися, навчати дітей того, що самі зараз навчаються самі.

Загалом дітками було розписано близько тридцяти писанок. Крім того вони мали змогу ознайомитися і з іншими цікавими роботами студентів, які представлені на виставці до Пасхи.

Переглядів: 1152
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту