+380673870816 +380673870816

Команда поліцейських Рівненщини здобула першість із волейболу у відбірковому етапі

Відбувся відбірковий етап турніру з волейболу «Кубок Міністра внутрішніх справ України-2017». За результатами змагань команда ГУНП в Рівненській області посіла перше місце. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.

З метою сприяння розвитку фізичної культури, підвищення рівня спортивної майстерності та зміцнення фізичної загартованості працівників силових відомств, підпорядкованих Міністерству внутрішніх справ України, в Україні стартував турнір з волейболу «Кубок Міністра внутрішніх справ України-2017».

Участь у ньому беруть команди Національної поліції України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії України, Державної міграційної служби України та вищих навчальних закладів МВС із усіх областей.У спортзалі обласного управління поліції відбувся перший відбірковий етап змагань із волейболу серед команд поліцейських, рятувальників та поліції охорони Рівненщини.

Після тригодинної напруженої гри першість здобула команда ГУНП в Рівненській області, друге – працівники поліції Державної служби з надзвичайних ситуацій та третє – управління поліції охорони.