+380673870816 +380673870816

У Рівному Геннінг Носке презентував «власний досвід» (ВІДЕО)

На допомогу акулам слова і пера.  У Рівному презентували книжку Геннінга Носке «Журналістика: що треба знати та вміти». У виданні автор поєднує  основні засади журналістської діяльності, підкріплені численними практичними прикладами із власного досвіду.

Журналістика має служити королю, так вважає автор видання книжки для читання та підручника «Журналістика: що треба знати та вміти» Геннінг Носке. Власне, під знаним титулом він передбачає аудиторію, тобто читачів та глядачів, різних засобів масової інформації. 

Валерій Іванов, президент Академії української преси:

- Причому , це не тільки гасло, що король, то будемо служити аудиторії, а він показує прийоми інструментарію на конкретних прикладах, він показує, як це має відбуватися, він доводить проблему в стандартах професійних. Знову-таки, для Німеччини - це, в принципі, загальнозрозуміло для перевірки інформації, а для нас ці приклади цікаві, як перевіряти, коли складно, коли брак часу, які пріоритети вибирати і яким чином вибирати.

В першу чергу, увага автора зосереджена на роботі регіональної преси, а саме, як журналісти повинні подавати загальнонаціональні проблеми і робити їх цікавими для своєї цільової аудиторії. Не оминув Геннінг Носке й Інтернет-журналістику та інші не менш важливі питання та проблеми, з якими у повсякденній роботі зіштовхуються працівники ЗМІ. 

Валерій Іванов, президент Академії української преси:

- Він показав, як виживати традиційній медіа в добу стрімкого наростання Інтернет-журналістики, її атаки на аудиторію, яка знижує аудиторію, певним чином, традиційних медіа. В усьому світі регіональні медіа мають набагато більший вплив, ніж загальнонаціональні.

Важливо те, що автор не є професійним науковцем чи викладачем, він практик, який вирішив допомогти початківцям обрати правильний шлях у журналістиці. Адже саме акули пера та слова будують демократичну країну.

Матіас Конрад, керівник відділу преси Посольства Федеративної Республіки Німеччина:

- У чому завдання журналіста? Дати об’єктивну інформацію. Це базис, щоб думати і розвивати політичну позицію. Базис всього: політичної думки, це факти, в основному. І тому журналістські стандарти являються ключовими факторами для демократії всієї країни.

Схожі статті