+380673870816 +380673870816

Головний редактор Незалежного культурологічного журналу "Ї" розповів для рівнян про ідеологію політичних партій

Рівне вже шосте місто куди завітала львівська громадська організація "Незалежний культурологічний часопис "Ї" з метою проведення інтелектуальних дискусій на тему: "Збереження демократії. Європейський та євроатлантичний вибір України. Ідеологія як фактор виборчого процесу". 

Суб’єкти ідеології, особливості процесу її творення в умовах інформаційного суспільства, проблема олігархату. Про це та багато іншого вчора у стінах Рівненської обласної бібліотеки дискутували львівські науковці та місцеві інтелектуали, політичні активісти в рамках першого туру семінару на тему: "Збереження демократії. Європейський та євроатлантичний вибір України. Ідеологія як фактор виборчого процесу". За словами головного редактора журналу "Ї" Тараса Возняка, такі дискусії покликані об’єднати інтелектуалів, громадських діячів і політиків перед виборами задля вироблення інструментів свідомого вибору.

Тарас Возняк, головний редактор Незалежного культурологічного журналу "Ї":

- Потрібно шукати нові шляхи розвитку України, наповнити Україну іншим змістом. З огляду на це ми проводимо у семи областях Західної України такі три кола семінарів, які тематично між собою пов’язані і пов’язані з виборами.

Перший тур семінару спрямований на те, аби звернути увагу громадськості на ідеологію, яку пропонують політичні партії, а не на гречку, яку вони роздають. Однак проблема виборів в Україні не лише в тому, що громадськість не робить усвідомлений вибір. За словами пана Тараса, найбільша проблема політичного класу те, що ніхто нічого не пропонує. Від політичних лідерів не звучить нічого крім "вибери мене".

Тарас Возняк, головний редактор Незалежного культурологічного журналу "Ї":

- Україна доходить до межі, коли треба змінити відносини. Чому? Та ще тому, що отака система здійснення економічних відносин, які переходять у сферу політичного, робить країну неефективною, вона вже пробуксовує, ресурсів вже тих немає, немає тих радянських заводів, які можна "роздеребанити".

Олена політична та громадська активістка Рівного. На семінар прийшла з цікавості. Та про втрачений час не шкодує, оскільки відкрила для себе багато нового.

Олена Пшенична, громадська активістка:

- Це відкриття певної прозорості і пояснення для громадян, що в нас відбувається насправді в країні та який у нас безлад.

Після Євро-2012 львівські інтелектуали планують провести ще два кола семінарів на яких обговорюватимуться питання виборчих технологій. Мета одна - озброїти учасників виборчого процесу необхідними знаннями у сфері законодавства.

Схожі статті