У Рівному прозвітувались за витрачені бюджетні кошти (ВІДЕО)

У Рівному прозвітувались за витрачені бюджетні кошти (ВІДЕО)

Скільки заробили та на що витратили. Посадовці традиційно прозвітувались за витрачені бюджетні кошти минулого року.

Виконали та перевиконали. Представники управління бюджету та фінансів Рівного прозвітувались про зароблені та витрачені кошти минулоріч. Доходи міста у 2016 році склали більше 1 мільярда гривень, а це означає що показники власних доходів виконанано на  108%.

Оксана Герус, заступник начальника управління бюджету і фінансів Рівненського міськвиконкому:

- Найбільше доходні джерела. Це податок на доходи фізичних осіб - 481 мільйон, єдиний податок -114 мільйонів, акцизний податок - 117 мільйонів, плата за землю - 85 мійльйонів. Менш сууттєві надходження це державне мито, надходження від орендної плати та плата за надання адміністративних послуг.

А найбільше коштів, традиційно, з міського бюджету пішло на соціальну сферу.

Оксана Герус, заступник начальника управління бюджету і фінансів Рівненського міськвиконкому:

- Найбільшу питому вагу займають витрати на соціальну галузь. Це пільги, субсидії, допомоги, молодіжні програми. Далі, освіта - 469 мільйонів, охорона здоров’я - 247 мільйонів, культура - 51 мільйон,фізичне виховання та спорт - 24 мільйони, ЖКГ 140 мільйонів.

Загалом, як підсумували в управлінні, в порівнянні з показниками 2015-го року, догоди міської скардбниці зросли. Окрім того, що в повному обсязі було профінансовано усі галузі, в залишку на кінець 2016-го року залишалось 69 мільйонів гривень.

Переглядів: 684
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту