Розбудова держави: У Києві підписали Національний маніфест (ВІДЕО)

Розбудова держави: У Києві підписали Національний маніфест (ВІДЕО)

Спільні зусилля заради одної мети - розбудови української держави.  У столиці 16 березня лідери Всеукраїнського обєднання "Свобода", "Правого сектора" та "Національного корпусу" представили та підписали Національний маніфест. Основні тези даного документу сьогодні на засіданні обласної сесії.

Гуртом і батька легше бити. Сьогодні під час сесії обласної ради, керівники місцевих осередків Всеукраїнського обєднання "Свобода", "Правого сектора" та "Національного корпусу" представили текст Національного маніфесту та підтвердили єдність націоналістичних сил на Рівненщині .

Олексій Бучинський, очільник обласної організації ВО «Свобода»:

- Ми, українські націоналісти, усвідомлюючи катастрофічний стан нашої країни та маючи на меті здобуття і розбудови нашої держави, здатної забезпечити добробут українців та українських дітей, єднаємо свої зусилля, на основі фундаментальних беззаперечних і непорушних для нас усіх принципів та цілей, і пропонуємо чіткий план першочергових  кроків для досягнення цієї мети.

Даний документ укладено на основі програмових засад організацій-підписантів і декларує єдність зусиль націоналістичних політичних сил у реалізації поставлених завдань.

Ігор Сухий, голова осередку «Національного корпусу» на Рівненщині:

- Це не є якась піар-акція. Це обєдання для спільної боротьби для подальшого корегування наших усіх сил. До нас приєдналися й інші націоналістичні організації. Зокрема, нашою організацією активно в Києві і в інших областях блокуються всі російські банки.

Націоналісти обіцяють, рухатися разом, до спільної мети і розбудови нашої держави.  І закликають не бути байдужими й інших.

Руслан Іванчук, керівник Рівненського обласного осередку політичної партії "Правий сектор"

Закликаємо й інші патріотичні налаштовані сили до обєднання, до боротьби. Слава нації!

Переглядів: 678
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту