+380673870816 +380673870816

Майже за 25 років роботи «ПриватБанк» став не просто банком, а повноцінною ІТ-компанією (ВІДЕО)

Вже не приватний, а державний. Наприкінці минулого року найбільший в Україні приватний банк «ПриватБанк» було націоналізовано. Спочатку ця новина українцями була сприйнята неоднозначно. Дехто, побоюючись за свої кошти, забирав депозити з банку, інші ж не піддавались паніці.

Кінець грудня 2016-го року. Новина про націоналізацію ПриватБанку сколихнула усю Україну. Адже він був найбільшим приватним банком в державі. Проте, аби попередити панічні настрої серед клієнтів, держава, приймаючи його у свою власність, додає до активу більше 100 мільярдів гривень для захисту коштів вкладників - розповідає директор Північно-Західного Регіонального управління ПриватБанку Юрій Войтенко.

Юрій Войтенко, директор Північно-Західного Регіонального управління ПриватБанку:

- Для того, щоб клієнти банку і його працівники не думали про те, що там з ліквідністю,була докапіталізація банку, на суму більше 116 мільярдів гривень. Сьогодні ми працюємо в умовах, коли наші забов’язання перед клієнтами і корпоративними особами покриті живими грошима на 63%. Це дуже серйозна цифра. Адже, станом на 19 грудня, коли банк націоналізували, це покриття було 8,5 %. І в кращі часи цей відсоток був десь 15 %. Тобто, держава зі свого боку зробила усе, аби ми слово «ліквідність» в своєму лексиконі взагалі не вживали, а спокійно працювали.

За майже 25 років роботи «ПриватБанк» став не просто банком а повноцінною ІТ-компанією. Тут розробляється і діє безліч сервісів для клієнтів, які забезпечують максимально швидку, зручну та ефективну роботу. Після націоналізації, завдяки «ПриватБанку», державна частка банківського ринку України сягнула більше 60%. Відповідно, розуміючи свою відповідальність за економічну стабільшість і розвиток в державі, одним з головних приорітетів в роботі «ПриватБанку» залишається створення робочих місць та підтримка малого і середнього бізнесу. Так, до прикладу, підприємці - активно користуються програмою банку під назвою «Куб», завдяки якій отримують позики на розвиток своєї справи. Подбали у «ПриватБанку» і про підпримку малих та середніх сільгоспгосподарств, створивши окрему програму «АгроКуб».

Наталія Караван, керівник напрямку по реалізації послуг Середньому бізнесу Північно-Західного Регіонального управління ПриватБанку:

- Ми придумали «АгроКуб». Там умови схожі як і у «Кубі». Там йдуть кошти від 50 до 500 тисяч, терміном на 12 місяців. Відсоткова ставка 2%. Але, розуміючи сезонність цього бізнесу, ми надаємо нашим клієнтам півроку, без плати самого кредиту, а лише відсотків. А тоді вони погашають рівними частинами тіло кредиту, плюс відсотки.

Улюбленною програмою серед клієнтів фізичних осіб залишається кредитна карта «Універсальна». Адже її власники не лише можуть користуватись коштами банку, маючи солідний пільговий період, але й накопичувати і примножувати власні заощадження, не відкриваючи додаткового депозиту.

Наталія Костюшок, заступник директора,керівник напрямку «Кредиитні карти» Північно-Західного Регіонального управління ПриватБанку:

- Карта має дві можливвості: це кредитний ліміт та депозитна властивість. На залишок особистих коштів на карті нараховується 10% річних. Також, зараз банк починає збільшувати кредитні ліміти на карті до 50 тисяч гривень. Тож, якщо кліжнту потрібні гроші на реалізацію своєї якоїсь мрії - 50 тисяч гривень будуть доступні. Це максимальна межа, яка може бути встановлена по карті.

Також, як розповіли банкіри, сьогодні для більш ніж половини українців «ПриватБанк» є основним банком, де люди обслуговуються. А це підштовхує до того, що найбільший приватний банк України, ставши державним, буде і надалі розвиватись.

Схожі статті