+380673870816 +380673870816

Рівняни здобули золоті нагороди на чемпіонаті з кульової стрільби

На чемпіонаті України з стрільби кульової, що триває нині у Львові, у вправі МІХ Олег Омельчук та Оксана Ковальчук здобули золоті нагороди. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Таким чином рівненські спортсмени вибороли право брати участь у чемпіонаті Європи, що відбудеться в Словенії на початку березня. А команда дівчат у складі Оксани Ковальчук, Анастасії Семчишиної та Юлії Бороденко зайняла 1 командне місце. Крім того, в особистому заліку Олег Омельчук здобув золоту медаль у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 25 м, а на 10 м – срібну.

Загалом, у чемпіонаті взяло участь понад 270 учасників зі всієї України. Спортсмени є учнями обласної школи вищої спортивної майстерності, тренер - заслужений тренер України Сергій Бондар.