Громадська організація «Час-Дій» впевнено крокує по стезі благодійності (ВІДЕО)

Громадська організація «Час-Дій» впевнено крокує по стезі благодійності (ВІДЕО)

Добрі справи понад усе. Громадська організація «Час-Дій» впевнено крокує по стезі благодійності. Нещодавно, завдяки їх зусиллям Рівненська обласна дитяча лікарня поповнилася новеньким, сучасним ноутбуком, спеціальним холодильником для медикаментів та душовою кабіною. Власне, таким подарункам лікарі та маленькі пацієнти завжди раді.

Катерина Макарчук, завідувач відділення для недоношених новонароджених дітей РОДЛ:

- Хочу подякувати організації «Час Дій», за те, що вони, буквально, за декілька днів на душову кабінку. Дуже всім дякую цим людям із великим серцем. Ви щирі, відкриті і ви молодці.

Віталій Бойко, головний лікар «Рівненської обласної дитячої лікарні»:

- Хотів би відмітити, що ми із громадською організацією дружимо давно і такі дороговартісні подарунки, у вигляді ноутбука, потужного великого холодильника, і тепер, цієї санітарно-гігієнічної кімнати отримуємо завжди і постійно. Тому ми надзвичайно вдячні Дмитру Соломчуку і організації «Час Дій» за таку підтримку і допомогу обласній дитячій лікарні.

Крім техніки активісти намагаються допомагати дітлахам і речами. Та просто дбати про тих, кому увага потрібна понад усе.  

Дар’я Горбатюк, представник ГО «Час-Дій»:

- Громадська організація «Час-Дій» має досить плідні та дружні стосунки з обласною дитячої лікарнею, а також із дитячими будинками. І ми із задоволенням відгукувалися на запити працівників, які потребують нашої допомоги. Від себе ми вручали матеріальні речі у вигляді речей, а також побутову техніку для вдосконалення самого закладу.

Переглядів: 926
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту