МЕГУ випустив у світ дипломованих спеціалістів

МЕГУ випустив у світ дипломованих  спеціалістів

Свої дипломи у театрі отримали випускники Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.  

За 19 років свого існування МЕГУ підготував більш ніж 15 тисяч висококваліфікованих спеціалістів. Вони працюють в усіх областях України та очолюють районні, міські держадміністрації, є керівниками різноманітних служб, банківських та освітніх установ. Цього ж дня путівку у доросле життя отримали більше ніж дві з половиною тисячі випускників. Ректор вишу Анатолій Дем’янчук завжди із сумом зустрічає це свято. Адже студенти, які покидають університетську родину МЕГУ є його обличчям.

Анатолій Дем’янчук, ректор МЕГУ:

- Це діти талановиті. Це діти, які представляли університет на міжнародних і всеукраїнських олімпіадах, які представляли університет і Україну на мистецьких заходах за кордоном, вони є дуже цікавими і нам дуже приємно, що вони закінчують університет, але шкода з ними розлучатися.

Цього дня з нетерпінням чекали усі випускники університету. Втім найбільше ті, хто вже декілька років поєднував навчання із роботою. Такою є студентка журфаку, працівниця телеканалу "Сфера-ТВ" Ірина Мороз. 

Ірина Мороз, випускниця МЕГУ:

- Я поєднувала навчання і роботу. Це звичайно було дуже нелегко, і я впоралася. І я дуже щаслива, що навчання вже закінчилось і звісно, я буду сумувати за МЕГУ, адже він дав мені дуже багато у житті, він мене самоствердив, він мене відкрив як особистість, але треба йти далі і я вдячна йому за ці знання, які я тут набула. 

З 5 курсу "гриз граніт науки" і заробляв на хліб також студент економічного факультету Віктор Свідерський. Хлопець розповів, що безліч якостей, які він набув у виші стали у нагоді під час роботи, адже за усі студентські роки він брав активну участь в університетському житті.

Віктор Свідерський, випускник МЕГУ:

- Я також являюсь головою студентської ради і це дало мені знайомства, друзів, хороші організаційні здібності, що на даний момент мені добре допомагає у роботі. Не хочу хвалитися, але на даний момент, у мене вже кар’єрний ріст і це свідчить про той рівень знань, який нам дає університет. 

Таких випускників як Віктор чимало. Вдячності своїй альма-матер вони не приховують.

Микола Гецнюк, випускник МЕГУ:

- Насамперед університет дав мені знання, багато друзів, дав можливість відчути, що таке самостійне життя.

Відтепер усі карти в руках випускників. І хоча прощатися з МЕГУ не хочеться, втім на горизонті вже нові відкриття, до яких із дипломом у руках впевненою ходою йдуть колишні студенти Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.

Переглядів: 2780
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту