+380673870816 +380673870816

Наприкінці минулого року у Рівному було зареєстровано 800 бродячих собак(ВІДЕО)

Шансів потрапити до притулку на постійне утримування в кудлатих мало, адже стерилізаційний центр на Київський виконує лише свої прямі обов’язки - стерилізацію та догляд після операції, далі на чотиролапих знову чекає вулиця. Але в зоозахисній організації «Під егідою» продовжують працювати над пошуком господарів для собак. Для цього підключають навіть інтернет-ресурси. 

Нині в стерилізаційному центрі бездоглядних тварин перебуває близько 70 собак. Працівники кажуть, у кожного з них своя історія порятунку, свій характер і вдача. Чимало тут таких, які дивом вижили після небезпечного захворювання. Наприклад, Вікторія.

Наталія Гуменюк, доглядач:

- Перемогла хворобу, тому її назвали Вікторія. Потрапила ще маленьким цуценятком  і захворіла ентеритом, але ми її виходили і вона ви здоровіла, і ми її перевели у вольєр.

Багато тут і таких, що не мають кінцівок, але дуже рухливі.

Наталія Гуменюк, доглядач:

- Це Лапка. В неї три лапки, але вона така стрибуча, що не кожен собака на чотирьох її наздожене.

Про цих безпритульних тварин рівняни можуть дізнатися  більше в будь-який зручний для себе час на сайті комунального автотранспортного підприємства КТП-1728, яке відповідає за стерилізацію собак. Можна знайти розділ «Тварини на прилаштування». Ресурс  містить усю необхідну інформацію для майбутніх господарів.  Таким чином, з початку року зоологічна  організація «Під егідою» знайшла новий дім для десяти собак, за рік таких було 125. Чи в надійні руки потрапили тварини - теж моніторять.

Наталія Гуменюк, доглядач:

В нас є зошит прилаштування і там ми записуємо кількість собак, клички, номер кліпси, дані людини, яка її забирає.

- З десяти хтось повертав?

- Ні. Не було. Не було.

Усі мешканці притулку є стерилізованими. А ось відловом для  цієї операції вже два роки займається пан Віктор. Каже, робота не з легких, адже бродячі пси бувають по-різному налаштовані до людей.  І якщо все ж таки вас спіткала небезпека, можна звернутися на гарячу лінію стерилізаційного центру. Тварину тоді заберуть на спеціальні аналізи, аби дослідити причину виникнення агресії.

Віктор Петрович, ловець:

- Дійсно, якщо є укус, я повинен її зловити і відправити на карантин, це в компетенції моєї роботи, і протягом 14 днів мають спостерігати за нею, чи тварина не хвора на сказ.

Номер гарячої лінії стерилізаційного центру: 40-12-60. Звертатися сюди можна не лише в екстрених випадках, а й якщо ви маєте бажання допомогти притулку та його кудлатим мешканцям їжею, або прихистком.

Схожі статті