Стан доріг під контролем рівненських патрульних

Стан доріг під контролем рівненських патрульних

Працівники сектору безпеки дорожнього руху зафіксували 4 факти неналежного утримання вулично-шляхової мережі. По факту патрульні склали 2 адміністративні протоколи за ч.4. ст.140 (за порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху чи позначення на автомобільних дорогах і вулицях місць провадження робіт, що спричинили ДТП ). Про це повідомляє патрульна поліція Рівного на своїй сторінці у Фейсбук.

На сьогоднішній день зібрана решта матеріалів та доказової бази для складання адміністративних матеріалів за ч.1 та ч.4 ст.140 КУпАП про порушення та неналежне утримання вулиць міста Рівне та не ліквідацію слизькості на відповідальних осіб.

Також встановлюються факти наявності складу адміністративного правопорушення при утримані автомобільної дороги М-06 Київ-Чоп, де мала місце ДТП, у якій одна особа загинула та одну було травмовано.

Переглядів: 576
Коментарі
11:03 06.02.2017
водитель
Однакові, що шляховики, що поліцейські. Ніхто нічого не робить, а зарплатню отримують добру і вчасно. Подивіться на статистику аварій і загляньте в травмопункти, за це карати фінансами потрібно!
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту