Представники транспортного управління обговорили перспективи запровадження електронного квитка у нашому місті (ВІДЕО)

Представники транспортного управління обговорили перспективи запровадження електронного квитка у нашому місті (ВІДЕО)

Мрія чи реальність? Сьогодні представники транспортного управління обговорили перспективи запровадження електронного квитка у нашому місті. Як відомо, днями Верховна Рада України підтримала закон, який врегульовує впровадження даного ноу- хау.

Електронний квиток на слуху. Днями Верховна Рада ухвалила закон щодо його впровадження, проте, вступить у дію він лише через три місяці після того, як підпише Президент. Проте, як зазначають фахівці, для Рівного цей закон важливого значення чи кардинальних змін не несе. Адже і до нині законодавство не перешкоджало введення в дію такої системи.

Гліб Олійник, правознавець:

- Для Рівного, по суті, цей закон не принесе, крім можливості для місцевого самоврядування цих змін, стосовно правил пасажирського перевезення, взагалі нічого. Тому що Рівне мало можливість і до того використати автоматизовану систему. До того ж, закон не вказує, яка це система. Чи це розрахунок банківськими картками, чи це розрахунок папірцями зі штрихкодом, чи це розрахунок пластиковими картами у середині системи.

Натомість в управлінні зазначають, введення електронного квитка - це одна із прерогатив влади. Проте, через деякі нюанси, які виникли із корейською фірмою, яка мала впровадити систему, цей процес пригальмувався.

Віталій Миронюк, начальник міського управління транспорту та зв'язку:

- Корейська фірма, яка немає жодних інвестицій, мала намір взяти кредит в американських банках для запровадження цієї системи і вона виступила ініціатором того, що інвестиції не на свою відповідальність заводити в Україну, а приєднати до цього інвестиційного проекту міську владу.

Як зазначили представники влади, електронний квиток таки буде. Для Рівного вже є певні плани та специфіка майбутнього запровадження.

Віталій Миронюк, начальник міського управління транспорту та зв'язку:

- У Рівному електронний квиток буде запроваджений. Уже проведена серйозна робота. Тут присутні колеги, які займаються. І на виході картка рівнянина, яка прискорить запровадження електронного квитка.

Втім таку картку зможуть отримати лише люди, що зареєстровані у Рівному. Також, в управлінні транспорту та зв’язку пообіцяли, в лютому вони вирушать знайомитися із досвідом Житомира, який робить перші кроки у впровадженні подібного квитка. І вже до осені планують зрушити з мертвої точки.

Переглядів: 866
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту