+380673870816 +380673870816

І знову рівненські спортсмени перші

Дві рівненські пари представляли Україну на Кубку світу зі спортивних танців на візках серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату, який відбувся наприкінці квітня у місті Куїк (Нідерланди), і обидві стали чемпіонами. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної державної адміністрації.
     Відтак, в категорії "Дует 2" (два спортсмени на візках) – програма латиноамериканських танців, володарями Кубка світу стала пара Іван та Надія Сіваки. А в категорії "Комбі 1" (один зі спортсменів на візку) – програма європейських танців, першість вибороли Андрій Товстих та Наталія Колесова. Загалом за медалі змагалося 400 учасників з 22 країн світу.
     Сьогодні переможців привітали голова облдержадміністрації Василь Берташ та голова облради Юрій Кічатий. Також вітання від обласної влади отримали Олег Омельчук, який виборов третє місце на Чемпіонаті Європи з кульової стрільби (пневматична зброя) та Олексій Котвінський, срібний призер Чемпіонату світу з гирьового спорту. До того ж, окрім сертифіката, Олег Омельчук отримав ключі від новенької квартири, яку придбали за гроші з обласного бюджету.