Президент дав старт Року Японії в Україні

Президент дав старт Року Японії в Україні

Президент Петро Порошенко підписав Указ про відзначення Року Японії в Україні. Про це інформує прес-служба Рівненської ОДА.

Рік Японії в Україні буде відбуватися в 25-у річницю встановлення дипломатичних стосунків між двома країнамиГлава держави відзначив роль Японії в наданні допомоги Україні в проведенні рішучих структурних реформ, підтримці нашої держави на шляху змін у багатьох сферах суспільного життя, зокрема у реформуванні правоохоронних органів, впровадженні судової реформи, реалізації цілої низки екологічних програм та інших проектах.

Впродовж 2017 року, буде організовано і проведено в містах України днів японської культури, мистецтва та кіно, спільних виставок фотохудожників з України та Японії. Будуть запрошені відомі японські підприємці та вчені для проведення майстер-класів. Також проводитимуться тематичні конференції, презентації щодо розвитку інвестиційного співробітництва між Україною та Японією. У школах та ВНЗ відбудуться тематичні заходи, зокрема конференції, семінари, круглі столи.

Також передбачається взаємний обмін учнями, студентами між навчальним закладами України та Японії, започаткування діяльності літніх таборів для вивчення японської мови та культури.

Переглядів: 725
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту