Для працівників Рівненського Льонокомбінату та їхніх дітей влаштувати веселе свято (ВІДЕО)

Для працівників Рівненського Льонокомбінату та їхніх дітей влаштувати веселе свято (ВІДЕО)

Неймовірна казка напередодні Нового року. За плідну та гарну роботу для працівників Рівненського Льонокомбінату та їхніх дітей влаштувати веселе та цікаве свято. Незабутнє дійство для них приготував невтомний творчий колектив міського Палацу дітей та молоді.

Поринули у магічну атмосферу. Новорічна ялинка горить неймовірними та яскравими вогнями. Під нею скупчилися незмінні слуги зими - сніговички. А малята на мить із звичайних діток перетворилися в улюблених героїв. Тут і грибочок, і метелики, зайчики, чортенятка, чарівні феї, і, навіть, непосидюча Маша. Всі дітки, взявшись за ручки, радо водили хороводи, співали, танцювали, активно допомагали улюбленим героям впоратися із різноманітними завданнями.  

Роман Фомін, перекладач-менеджер Рівненського Льонокомбінату: 

Кожного разу це свято відбувається по-новому. Кожного разу це свіжо, краативно. Сьогодні дитина із садочку була трішки втомленою спочатку, і їй було важко увійти у колію цього свята, але пізніше, в кінці, він вже стрибала. Ми дуже дякуємо нашому підприємству, дуже дякуємо Олегу Казимировичу за свято, де наші діти можуть відпочити і гарно розважитися. 

Колектив Рівненського міського Палацу дітей та молоді намагається здивувати своїх маленьких гостей із Льонокомбінату. Цього разу вирішили на повну використати нестримну дитячу енергію.

Андрій Шуманський-Панацький, культорганізатор Рівненського міського Палацу дітей та молоді:

- Зробили таку інтерактивну програму театралізовану. Звісно, прослідковується сюжетна лінія і під час цього всього дійства діти є учасниками, власне, всього дійства, що відбувається. Тобто, вони самі допомагають головним героям. А це Микита Кожумяка та Оленка. Ну звісно, як же без файної української зими і без символа нового року - півня?

Та найбільше дітки очікували на прихід Святого Миколая із подарунками. 

Цьогоріч, під запальну музику розважалися не лише дітки, а й дорослі. Вони охоче дякують керівництву Рівненського льонокомбінату за вдале свято. Кажуть, отриманих позитивних емоцій їм вистачить на цілий наступний рік. 

Наталія:

Дуже все суперово. Дуже все сподобалося. Думаю, що найголовніше, що сподобалося маленькій: вона так танцювала. Минулого року теж ми приходили на свято, але було у іншому залі. Але цього року було набагато веселіше, всі брали участь, все було дуже круто.

Анастасія:

- Добре, класно. Я не очікувала, що таке буде. Мені дуже сподобалося, дитині також.

Широкі усмішки, вогники в очах та неприборкана енергія - дітки після влаштованого свята залишилися неймовірно щасливими. Та найбільше малеча зраділа, коли їм вручили традиційні новорічні подаруночки.

Анна:

Що тобі сьогодні найбільше сподобалося? 

- Святий Миколай.

- А ще? 

- Як ми танцювали. 

- А що ви танцювали? 

- Хоровод.

Ден:

- Мені сподобався Миколайчик.

А тим часом, велика родина Рівненського Льонокомбінату вітає із зимовими святами усіх рівнян та бажає, щоб Новий рік приніс нові радості та перемоги.

Переглядів: 447
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту