На останній сесії цього року депутати затвердили бюджет міста на 2017 рік (ВІДЕО)

На останній сесії цього року депутати затвердили бюджет міста на 2017 рік (ВІДЕО)

У новий рік із чималими коштами. На останній сесії цього року депутати таки затвердили бюджет міста на 2017 рік, проте, за другою спробою.

Із піснею та Вифлиємським вогнем розпочалося останнє засідання Рівнеради 2016 року. А далі депутати активно взялися за роботу. Одне з найважливіших питань - бюджет 2017-го. Проте, затвердити скарбівню обласні обранці змогли тільки після дискусій та перерви. Позицію не затверджувати бюджет висловила партія Батьківщина.

Володимир Попик, депутат Рівнеради:

- Ми тільки ввечері почали з ним ознайомлюватися, нам не вистачило абсолютно часу. Наша позиція - не підтримати.

Натомість, голова бюджетної комісії Олег Карпяк, зазначив, що ознайомитися із бюджетом, а точніше на які галузі і скільки виділено коштів, можна було раніше.

Олег Карпяк, голова бюджетної комісії:

Всі цифри той, хто хотів побачити - він побачив. Всі цифри по кожному, наприклад, по будинку культури, бюджетна комісія засідала 5 разів. Тому, хто не хотів - той не отримував, хто хотів - той цифри всі бачив.

Зокрема, після довгих суперечок бюджет міста таки затвердили.  Загальна сума міської скарбівні на прийдешній рік складає близько двох мільярдів гривень.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- У мене є два пріоритети: це тролейбуси, які я хочу купити на це. Кошти ми закумулювали в цьому році. Все інше - я підтримую всіх, хто що буде пропонувати. Бюджет трошки гірший, ніж ми хотіли. Зарплати будуть проплачені, енергоносії також. У нас є декілька великих витрат, які, як я сказав, будівництво стадіону. Далі ми уже почали будувати соцзахист. Це великі витрати - біля 16 мільйонів.

Шквал емоцій та розбіжностей серед міських обранців викликало львівське сміття. Частина із них підтримувала рішення про обмеження експлуатації полігону твердих побутових відходів.

Юрій Осіпчук, депутат Рівнеради:

Ще раз акцентуємо увагу на забороні введення в Рівненську область сміття, депутату обласної ради, який проїздив по всім сміттєзвалищам по області, де виймаєш чеки львівські.

Натомість - інші вважають це просто піаром.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

Це чистий піар одного із депутатів. Провалюється рейтинг. Розніс 1000 листівок вночі - туфта повна!  Зроду на полігон львівського сміття не возили, але якби я про це заявляв, то мені б не повірили. Тому поставили навмисно охорону і редактора.

Підтримали на сесії і кандидатуру заступника міського голови, ним став Віталій Герман.  Він керуватиме напрямками архітектури, будівництва та інвестицій.  На засіданні він повідомив і про перші кроки на посаді.

Віталій Герман, заступник міського голови:

- Основне завдання, це сформувати команду, яка дійсно буде працювати на результат. Друге завдання - це змінити самосвідомість тих людей, які працюють в органах самоврядування. Основне, служити вірній громаді та убувати сервісне місто. Третє - навести лад із малими архітектурними формами.

Як виконуватиме свої обов’язки новий заступник міського голови - побачимо згодом. Його кандидатуру підтримали 34 депутати.

Переглядів: 668
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту