+380673870816 +380673870816

ПАТ «Рівнегаз» для місцевих школярів організувало конкурс малюнків (ВІДЕО)

Про небезпечність газу мовою мистецтва. ПАТ «Рівнегаз» для місцевих школярів організувало конкурс малюнків. Про безпечне використання газу у побуті дітки розповідали за допомогою фарб, олівців, кольорового паперу та  пластиліну.

Малюнки, картини, ілюстровані книжечки, пам’ятки, аплікації та об'ємні реконструкції - рівненські школярі до пропаганди безпечного поводження з газом підійшли творчо, креативно та несподівано. Такий конкурс серед місцевих учнів ПАТ  «Рівнегаз» не проводило вже два роки. Втім, цього разу цю традицію вирішили відродити. Загалом, на участь у конкурсі було надіслано понад сімдесят різнопланових та неординарних робіт.

Вікторія Левчук, фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою:

- Тиждень ми проводили голосування серед наших працівників. Роботи були пронумеровані, вони були анонімні, підписів не було, кожний вибирав на свій розсуд. Тобто, максимально ми робили прозорим цей конкурс.

Коли конкурс лише стартував, організатори планували обрати всього три переможця. Втім, талановитість та надзвичайна активність рівненських школярів настільки  вразила організаторів, що вони вирішили серед учасників обрати додатково ще 8 найкращих робіт. Сімя Мартинюків стала золотим призером конкурсу. Над своєю паперовою міні-реконструкцією вони трудилися майже дві доби.

Тетяна, Дмитро та Юлія Мартинюки, переможці конкурсу:

- Я робив ці моделі з пластиліну, плитку робив.

- Я допомагала диван робити. Юля малювала картину, інтер’єр вирізали. Тато вирізав коробку.

Додають, робота дуже клопітка та делікатна, оскільки намагалися максимально детально відтворити нещасний випадок у квартирі.

Тетяна, Дмитро та Юлія Мартинюки, переможці конкурсу:

Залишили включеною газову плиту, сушили білизну над плитою, поряд вікно і полум’я розповсюдилося майже по всій квартирі. Газ у побуті як благо, так і може нести велику небезпеку. І  хотіли своєю роботою показати, що потрібно використовувати газ правильно. І не використовувати не за призначенням, а тільки для того, для чого він необхідний.

9-річна Дарина зі своєю конкурсною роботою посіла почесне третє місце. Її картина незвична тим, що для її створення школярка разом із татом використовувати кольоровий пісок та сіль.

Дарина, переможниця конкурсу:

- Хотіла донести, щоб не було багато катастроф з газом, щоб діти і дорослі знали про поведінку із газом, щобне було нещасних випадків.

А 7-річна Маргаритка, можна сказати, виборола гран-прі конкурсу. Вона є однією із найменших учасниць. Малювала свою картину олівцями. Допомагали впоратись із непростим завданням її мама і тато.

Маргарита, учасниця конкурсу:

Тут зображений хлопчик і собака. Хлопчик видьоргнув провід із розетки, а втикати палець не можна туди, бо може побити ток.

За перші призові місця переможців відзначили грошовими винагородами. Відповідно, півтори тисячі гривень, тисяча, і п’ятсот гривень. Ще вісьмох учасників конкурсу заохотили сумою у триста гривень. Відроджену традицію проведення подібних конкурсів організатори планують зробити щорічною.

Схожі статті