До Євро-2012 у Луцьку презентовано туристичний довідник "Волинь запрошує"

Під час оперативної наради голови облдержадміністрації начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції ОДА Андрій Ломага презентував туристичний довідник "Волинь запрошує", присвячений майбутньому Євро-2012. Про це повідомила прес-служба Волинської ОДА.
    Над виданням, окрім працівників управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції, також працювали спеціалісти головного управління економіки під керівництвом заступника голови Едуарда Стоєва. Метою довідника є промоція туристичного потенціалу Волині та надання корисної інформації про об’єкти місцевої туристичної та сервісної інфраструктури для іноземних та вітчизняних учасників і гостей чемпіонату Європи, які рухатимуться територією області.
    Довідник складається із 26 сторінок, інформація поділена на дві частини. Перша – відображає загальну інформацію про основні туристичні об’єкти Волині, а друга – містить корисну для потенційного туриста інформацію щодо можливостей отримати туристичні послуги, обміняти іноземну валюту, скористатись пропозиціями готелів/ресторанів, побувати в оздоровчих закладах краю та інше.
    Завершується довідник схематичною картою області з позначками визначних пам’яток та основних об’єктів інфраструктури. Остання сторінка містить назви основних автодоріг, які перетинають область у напрямку з Польщі до Києва, Рівного та Львова.
    Тираж видання становить 10 тисяч примірників: 7 тисяч – англійською мовою та по півтори тисячі – українською та російською. Довідник поширять на території міжнародних автомобільних пунктах пропуску "Ягодин", "Устилуг" та "Доманово", АЗС, готелях та ресторанах. З електронною версією путівника можна ознайомитись на сайті euro2012.volyn.ua та на офіційних сайтах облдержадміністрації, райдержадміністрацій та міських рад.

Переглядів: 1167
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту