+380673870816 +380673870816

Місцеві скаути привезли у Рівне благодатний Вифлеємський Вогонь миру (ВІДЕО)

Очистити дім перед Різдвом. І вже звідси його поширюватимуть по всій області. Тому, будь-хто з охочих може прийти і запалити для себе свічу, аби наповнити власний дім благодаттю та злагодою.

Цю пісню пластунка Соломія написала спеціально для церемонії передачі Вифлеємського Вогню Миру. Нагадаємо, що так давня традиція в Україні відродилася ще в 90-х роках. Скаути всіх країн напередодні Різдва Христового передають одне одному Вифлеємський Вогонь миру. Цей рік не став винятком. І першими благодатний вогонь отримали працівники Рівненської райдержадміністрації.

А рівненським пластунам Вифлеємський Вогонь миру передали луцькі побратими.  Ті його отримали від поляків. І так, із рук у руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський Вогонь потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру та злагоди.

Оксана Шевчук, пластунка:

- Передача Вифлеємського вогню миру, яка здійснюється наприкінці грудня на початку січня, є таким очищенням від Старого року і прагнення принести щось світле та нове у Новий рік. І такою ж доброю традицією, коли пластуни мають можливісить побачитися з ріхних міст, предаючи цей вогонь, і, власне, поділитися тим теплом, радістю із усіма оточуючими.

Вперше Віфлеємський Вогонь миру саме від пластунів отримує голова Рівненської райдержадміністрації Володимир Пилипчук. Зазначає, цей благодатний вогонь вони спочатку передадуть в обласну раду, а потім у всі сільські та селищні ради Рівненського району.  

Володимир Пилипчук, голова Рівненської РДА:

- Це завжди відбувається перед різдвяними святами і завжди, коли передаться вогонь миру віфлеємський - це вже настрій, це різдвяні свята і все це починається із Вифлеємського вогню.

Зазвичай, вогнем з Вифлеєму люди запалюють свічки на Святу Вечерю. Традиційно він зберігається у храмах  Іордану  до 19 січня. Потім священне полумя можна погасити.

Схожі статті