+380673870816 +380673870816

Офіцерів Рівненщини об’єднав спорт

У спортивному залі Рівненського економіко-технічного коледжу НУВГП проходив перший міський «Фестиваль здорового способу життя». Участь у ньому брали команди рятувальників, правоохоронців та військовослужбовців. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.

Програма фестивалю ділилася на шість етапів: підтягування на перекладині, армспорт, виконання вправи з підняття 24 кілограмової гирі, комбінована естафета, перетягуванню линви та дартс.

Беззаперечним переможцем у силовій вправі з підіймання гирі став старший лейтенант поліції Володимир Поліщук, який зумів підняти гирю 100 разів. Третє місце із підтягування на перекладині дісталося старшому сержанту поліції Ігору Маркову, а бронзу у армспорті отримав старший лейтенант Андрій Водько із ВарашаКоманда Головного управління Нацполіції отримали золото у комбінованій естафеті, а також зайняла почесне друге місце у змаганні із перетягування линви. Та на цьому перемоги поліцейських не закінчилися. Команда Головного управління Національної поліції у Рівненській області виборола срібло у турнірі з футзалу «Кубок МВС - 2016».

Протягом усіх поєдинків кожна з команд-учасників демонструвала неабияке бажання здолати суперника, даруючи вболівальникам незабутні моменти захоплюючої гри. Переможці та призери обласного відбіркового етапу отримали у нагороду кубки і медалі.