+380673870816 +380673870816

Румуни запропонували навчальним закладам «Електронний щоденник» (ВІДЕО)

Електронне ноу- хау у школах Рівного. До нашого міста завітала делегація з Румунії, аби презентувати проект «Електронний щоденник», що використовують у їхніх місцевих школах.

Румуни запропонували навчальним закладам Рівненщини запровадити свій проект «Електронний щоденник». Ініціатива передбачає створення відповідної бази, яка допоможе батькам в режимі он-лайн слідкувати за успішністю дитини. Випробний термін  проекту 3 місяці, а далі необхідно буде платити гроші за впровадження ініціативи, кажуть в управлінні освіти.  На це ж у скарбівнях державних і місцевих на разі нічого не передбачено.

Олег Пекарський, заступник начальника обласного управління освіти:

- На даний момент не бачимо ми це можливим. Можливо, в майбутньому через якусь програму, можна буде це фінансувати.

В Рівненському економіко - правовому ліцеї на бюджетну  допомогу не чекали. Проект «Електронний щоденник» запровадили автономно і  з власної ініціативи. Кожен з батьків має відповідний код доступу  і може в будь-який для себе зручний час перевірити, які успіхи робить його чадо і чи не прогулює, бува, уроки.

Іванна Крук, інженер-програміст:

- Ми ввійшли на сторіночку однієї з дітей. Тут кожен бачить оцінки своєї дитини. Також бачимо кількість пропусків . Також показано всі оцінки в кольорі. Видно, яка оцінка і що означає. Практично, бо батьки можуть бачити успішність дитини. Також він бачить ті оцінки, які заробила його дитина, а не весь клас в загальному.

Аналогічні розробки загалом функціонують в окремих класах трьох навчальних закладів Рівного. На базі економіко-правового ліцею проект діє вже три роки, слугує ще одним комуканікативним мостом між закладом та батьками.

Петро Коваль, директор Рівненського економіко-правового ліцею:

- Коли той самий карантин, вчителі  додаткові завдання викладають. Це практично і зручно. Батькам немає нагальної потреби йти в заклад, брати журнал. Найголовніше, що це зроблено своїми силами безкоштовно.

Кілька років тому у 35 закладах для обдарованих дітей області вже була пробація проекту «Електронний щоденник» . Проте, у зв’язку з реорганізацією та нестачею коштів, цей процес в освіті поки призупинено. То ж основним джерелом звітності й на далі буде паперова документація, кажуть освітяни, і говорити про централізоване запровадження  електронної системи контролю учнів  поки зарано.

Схожі статті