+380673870816 +380673870816

На Рівненщині обговорювали долю школи-інтернату

Відбулося виїзне засідання комітету з питань освіти громадської ради при РОДА, яке проходило на базі КЗ «Олександрійська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради. Про це повідомляє прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА.

На початку 2016 року,  сиротинець було реорганізовано у загальноосвітню школу, у якій мають змогу навчатися та виховуватися діти, які потребують соціальної допомоги. На озелененій площі 19 га, сьогодні розміщується два спальних корпуси на 50 місць та загальноосвітня школа на 280 учнів.

Гарні умови. Професійний колектив вчителів. Усе добре, от тільки класи напівпорожні. Чому так сталось? Чому учнів не допускають у сучасний заклад, а тримають у переповненій сусідній школі? Над цим питанням і працювали фахівці із різних галузей.

- У нас є унікальна можливість надавати освітні послуги в комфортних умовах, а не тулитися у переповненій двозмінній школі. Я не бачу цьому перешкод. Потрібно, негайно, зняти усі штучні бар’єри, - зауважив Григорій Таргонський начальник управління освіти і науки РОДА.

[[textbanner]]

- Хочу зауважити, що наша праця повинна бути націлена на допомогу та підтримку дітям. Ми, неодмінно, повинні зберегти і наповнити цей заклад усмішками, адже не кожна школа має такі перспективи, - резюмувала Алла Черній голова постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики.

Довідково: у 2006 році в Олександрії було побудовано дитяче містечко, на території  якого, розмістили, окрім школи, дитячі будинки сімейного типу (де проживає близько 80-ти вихованців) та «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» (де перебуває до 40 учнів). На сьогодні, ці діти змушені долати відстань близько 5-ти км до сусіднього переповненого навчального закладу на навчання, коли на території знаходиться сучасна комфортна школа.

Схожі статті