+380673870816 +380673870816

У Рівному пройшов фінал Чемпіонату області із рукопашного бою (ВІДЕО)

В бій врукопашну.  У Рівному вперше пройшов фінал Чемпіонату області із українського рукопашного бою. У змаганнях взяли участь майже сорок спортсменів. Від маленького до великого - всі вони впевнено боролися за звання найкращого.

На рингу не лише хлопці, а й дівчата. Для девятирічної Валерії змагання із українського рукопашного бою перші у її житті. Цим не зовсім дівчачим видом спорту вона займається лише місяць. А привів її у школу козацьких єдиноборств старший брат. Каже, перед виходом на поле бою морально налаштовує себе на перемогу.

Валерія, учасниця змагань із українського рукопашного бою:

- Я собі говорю, що я виграю. Мене ніхто не вдарить. Я не буду плакати. Мені не буде боляче. Що я виграю.

Не менше хвилюється і шестирічний Денис. Тренує мязи, вчить прийоми та загартовує дух у школі козацьких єдиноборств хлопець уже три місяці. Каже, це йому дуже подобається.

 Денис,учасник змагань із українського рукопашного бою:

Бо тут можна змагатися і битися з кимось.

 Свій перший в житті рукопашний бій згадує і досвідчений спортсмен Микола Дименко. На його думку, цей вид спорту без сумніву виховує характер.

Микола Дименко, учасник змагань із українського рукопашного бою:

- Я так само виступав у 2012 році, був маленьким, як і вони. Так, я боявся. Але вчитель забирав мене за руку. Я кажу, що я не вийду на бій. А він запитує, що сталося. А я кажу, що не піду, бо боюся. А він навпаки сказав, що піду. І так один турнір, другий турнір, потім був всеукраїнський турнір, потім у Львові, де я займав перші місця.

Чемпіонат області із рукопашного бою у Рівному проводиться вперше. Участь у них беруть вихованці не лише з Рівного, а й з Дубровиці, Зарічного, Рокитного. Загалом, майже чотири десятка безстрашних та впевнених у собі бійців, серед яких і четверо надзвичайно сміливих дівчаток. 

Петро Велінець, засновник школи козацьких єдиноборств, головний суддя:

- Для них це свято. Це свого роду здача іспиту, заліку. Вони проходять такі змагання, вони набираються досвіду. Вони перш за все знайомляться з тими, кого вони ще не бачили. Зустрічаються на рингу. Вони змагаються, отримують досвід, і головне - загартування організму.

Організатори вирішили провести змагання саме зараз  не з проста вони приурочені Міжнародному дню інваліда і Дню української армії. Переможців же справедливе суддівство обирало у чотирьох категоріях: діти, юнаки, юніори та дорослі.

Схожі статті