Лікарі Рівного борються за життя восьмирічної дівчинки

Вона успішна топ-модель, стиліст, любляча дружина та мама. Таким бачить своє майбутнє маленька Настя Небувайло. Проте, дитячі мрії дівчинки нині під загрозою. Нещодавно у Настусі виявили страшну хворобу – лейкоз. Щоб подолати недугу Насті не вистачає на банківському рахунку 400 тисяч гривень. 

Цю маленьку життєрадісну дівчинку звати Настя Небувайло. Їй лише 8 років. Ще декілька тижнів тому ніщо не віщувало біди. Настуся, як і всі її однолітки з нетерпінням чекала закінчення навчального року і раділа безтурботному дитинству. Проте, незадовго до останнього дзвонику дитина раптово захворіла ангіною. Лікування призначили вдома та температура ніяк не спадала. Тоді дівчинку поклали в місцеву лікарню, але з кожним днем їй ставало дедалі гірше. Вона буквально згасала на очах збентежених батьків. Лікарі ж не могли зрозуміти в чому справа. Та коли зробили черговий аналіз крові, то виявили страшну хворобу - гострий мієлобластний лейкоз.

Тетяна Беляк, бабуся хворої дівчинки:

- Стан дуже тяжкий. Її мають підключити до апарату штучного дихання, може вже підключили. Стан дуже тяжкий, дуже. Важко дихає. Вона зараз поки не піддається лікуванню. Це третій випадок в Україні цієї хвороби. Перший - хлопчик помер, четверта стадія, дівчинка, навіть з Рівненської області, вилікували її. Всі надіємося на Бога. 

Зараз Настуся перебуває в реанімації гематологічного відділення Рівненської обласної дитячої лікарні. Стан дівчинки вкрай важкий. Та лікарі у Рівному нічим зарадити хворобі не можуть. Вони запевнили, що життя маленькій пацієнтці можуть врятувати лише у столиці. 

Дана Бокій, лікар-онкогематолог:

- Такі діти повинні лікуватися в спеціалізованих онкогематологічних відділеннях. Таке спеціалізоване відділення є в Київському онкоцентрі. В період, коли ми почали лікування, на другу добу до нас приїхала консультант, яка займається лейкозами. Оцінила стан дитини і розцінила його таким, що дитина не є транспортабельною до Києва, хоча довести її можна, проте ми не ризикуємо. І ми постійно на телефоні з консультантами з "Охмадиту", не ризикуємо поки перший цей протокол індукції, ми проходимо на базі під наглядом реаніматологів.


І хоча гострий мієлобластний лейкоз - доволі підступна і серйозна хвороба, батьки дівчинки не здаються. Кожен день вони шукають донорів крові для того, щоб підтримати вогник життя в очах Настусі. В надії ще раз побачити щиру посмішку донечки, щодня на лікування витрачають близько 10 тисяч гривень. І це у Рівному. Для того, щоб відправити Настю до Києва потрібно 400 тисяч гривень. Та така сума для батьків хворої дитини непідйомна. Рідні дівчинки просять усіх небайдужих рівнян допомогти їм зібрати необхідні кошти. Реквізити банківського рахунку можете довідатися за телефоном бабусі дівчинки 050 37 58 206.

 

Переглядів: 2741
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту