У медичних закладах Рівненщини запрацює електронна картка пацієнта

У медичних закладах Рівненщини запрацює електронна картка пацієнта

Вже до кінця 2017 року у всіх медичних закладах Рівненщини запрацює електронна картка пацієнта. Це система, що об’єднає усі медичні заклади області в єдину мережу та надасть доступ лікарям до історії хвороб пацієнтів незалежно від місця їх реєстрації. Про це повідомила прес-служба Рівненської облдержадміністрації.

Разом з цим, Олексій Муляренко наголошує, що наразі консультанти, що працюють із Світовим банком в області, розробили технічні завдання для розробки цієї системи і очікують пропозиції для їх реалізації. Вже до кінця 2017 року буде отримана робоча електронна система, яка об’єднає в єдину мережу усі медичні установи області. Таким чином пацієнтам, що звертатимуться до лікаря не потрібно буде носити із собою історію хвороби. Адже усі дані обстежень пацієнтів вноситимуться в цю систему, формуючи так звану електронну карту пацієнта.

Керівник групи консультантів проекту Світового банку Сергій Рибачок:

Проект Світового банку, що реалізовується в нашій області, в першу чергу, направлений на лікування та профілактику серцево-судинних захворювань. Однак електронну картку можна буде розширити в будь-який час.

Тому, незважаючи на те, що ця система впроваджується з метою профілактики та лікування серцево-судинних захворювань, її використання буде універсальною електронною карткою пацієнта, відзначив Сергій Рибачок.

 

Переглядів: 797
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту