Сфера-ТВ
Сфера-ТВ

Рівненські новини
18:00
У Рівному мотоцикліст потрапив у ДТП
17:00
Рівненські спортсмени продовжують завойовувати «золото»
16:00
На Рівненщині евакуйовували людей
15:00
На Рівненщині чоловік «врятував» свій рахунок від вірусу
14:00
Молодь Рівненщини залучатимуть до спорту
13:00
Патрульні відшукали зниклого у Рівному
13:36
Рівненщина будівельна з Ігорем Мічудою (Сергій Нідельський, завідувач сектора по роботі з дозвільними документами управління ДАБІ в області) ВІДЕО
09:00
Рівненщина Європейська (Марек Запур, віце-консул Генерального Консульства Республіки Польща у Луцьку; Ярослав Ковальчук, керівник культурно-просвітницького центру ім. Томаша Сосновського) (ВІДЕО)
13:51
Рівненський льонокомбінат зробив ще один крок до вітчизняного джинсового виробництва (ВІДЕО)
18:00
Гордість Рівненщини: рівненські спортсменки вибороли «срібло» та «бронзу» у Франції
Цікаве в Інтернет
Loading...
У Рівному Галина Вокальчук презентувала персональну виставку світлин проти раку під символічною назвою «По цей бік трави» (ВІДЕО)
15:41 12.11.16

Ще вчора ця жінка була успішним науковцем, а сьогодні вона – проникливий фотограф. На її світлинах мрійливі осінні портрети, проймаючі натюрморти, величні руїни, і надзвичайно сильні та спокійні образи природи. І такі життєві метаморфози трапляються неспроста. Так, п’ять років тому рівнянка Галина Вокальчук втратила сестру, яка так і не змогла побороти страшний недуг – рак. Ця втрата поселила у душі жінки панічний страх. Саме це і завадило пані Галині вчасно діагностувати цю хворобу і у себе.

Галина Вокальчук, фотограф, науковець: 

- Коли на лікарняному ліжку я лежала і не знала чи побачу світло у кінці тунелю, у мене був вибір – чи просто лежати дивитися у стелю, чи якось почати витягувати себе із психологічної ями. Я обрала дивитися краще у фотооб’єктив. І на власному досвіді переконалася, що творчість лікує.

Так, захоплення фотографією повернуло жінці жагу до життя.  Лікарі рятували її тіло, а мистецтво душу. Надзвичайно проникливі та глибокі фотосвітлини Галини Вокальчук зацікавили і рівненського фотографа Олександра Харвата. Саме він виступив ініціатором, аби організувати цю виставку.

Олександр Харват, рівненський фотомитець:

- Коли я побачив її світлини і при яких обставинах вони були зроблені, це мене відразу зацікавило і я не міг залишитися осторонь. По-перше, це були цікаві світлини, неординарний та незвичайний погляд людини, і  інший фактор – у яких обставинах і чому вони були зроблені. Це були невипадкові світлини. І я вважаю, що з Олени потрібно брати приклад.

Фотовиставка має символічну назву «По цей бік трави». І присвячується всім тим, хто сьогодні веде щоденну запеклу боротьбу із страшним недугом.

Юлія, рівнянка, відвідувачка виставки:

- Потрібні саме для тих людей, які перебувають у тому стані, у якому перебувала тоді Галина Вокальчук. Можливо, вона їх надихне своїми фотографіями. 

Познайомитися із незвичною фотовиставкою і відразу підтримати нового рівненського фотографа прийшло чимало небайдужих рівнян, вірних друзів, колег із університету, і, як сама їх називає пані Галина, сестер по боротьбі проти раку.

Переглядів: 467
Перегляньте також
11.11.16 11 листопада День Незалежності відзначають сусіди України – поляки (ВІДЕО)
10.11.16 Яким повинен бути логотип Рівного, щоб стати успішним та відомим? (ВІДЕО)
07.11.16 На Рівненщині нагородять талановитих молодих письменників
06.11.16 У Рівному відбудеться презентація нових книг Алли Гутніченко
04.11.16 У Рівненський обласній бібліотеці усіх охочих знайомили із давнім музичним мистецтвом (ВІДЕО)
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту
Реклама


Реклама
Новини партнерів
Реклама