Рівняни із новими паспортами (ВІДЕО)

Рівняни із новими паспортами (ВІДЕО)

Валерій, - фіксує свої відбитки пальців для ідентифікації особи, це знадобиться йому для виготовлення ІД-картки. Чоловік запевняє, потрібно рухатися вперед за інноваціями, тому і прийшов замінити старий паспорт на новий, до того ж документ такого зразка є більш зручним у використанні та надійнішим. 

Валерій Парфенюк, рівнянин:

- Життя міняється і вимогли до інструментів якими ми користуємося і безмовно такий інструмент як паспорт повинен бути захищеним сучасними методами захисту.

Проте проходити процедуру із відбитками пальців, тобто ідентифікувати таким способом свою особу не обов’язково. 

- Відбитки пальців записуються по бажанні людини на паспорті. Фотокарточка чорно-біла. прізвище ім’я по батькові, стать і коли народилася люди. і скільки дійсний паспорт. Наприклад 14 – річним паспорт дійсний на 4 роки, а з 18 на десять років.

Зокрема, у міській міграційній службі впродовж дня працівники приймають кілька десятків людей. Власне заміняти старий паспорт на новий не обов’язково, це по бажанню, або якщо попередній документ згубили, чи потрібно змінити прізвище або фото.  До того ж процедура отримання ІД-картки не проста, особливо для підлітків.  

Людмила Петняк, начальник  Рівненського міського відділу УДМС України в Рівненській області: 

- Максимально вдень ми можемо прийняти не більше 25 документів, тому що процедура оформлення паспорта займає певний час. Наприклад, 14-річні повинні крім свідоцтва надати і паспорти батьків, дані документи повністю скануються до бази і це відповідно займає певний період часу.

Отримати документ нового зразка рівняни мають змогу через 20 днів, після того як подали всі необхідні документи. Варто наголосити, що ІД-картка є безкоштовною для тих хто вперше її виготовляє, а так паспорт коштує 279 гривень. 

Людмила Петняк, начальник  Рівненського міського відділу УДМС України в Рівненській області: 

- Документи нам надходять централізовано з Києва поліграф Україна, термінового виготовлення немає. У майбутньому терміновість буде передбачена і вартість її адміністративної послуги складає 366 грн.

Також фахівці наголошують, що наразі жодна категорія громадян не звільнена від вартості адміністративної послуги. Проте такими повноваженням наділені місцеві громади, які визначають хто не платитиме кошти за документ. 

Переглядів: 2259
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту