Алея з кленів з’явилася сьогодні у парку «Хімік» у Рівному (ВІДЕО)

Алея з кленів з’явилася сьогодні у парку «Хімік» у Рівному (ВІДЕО)

Гуртом і батька легше бити. Попри те, що в  цих людей вади зору і нема професійного досвіду із висадки дерев, вони із своїм завданням впоралися. Згуртувавшись, члени   організації людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії»  висадили  цілу алею з кленів у парку «Хімік».

Наталія Дячук, член ГО «Генерація успішної дії»  в Рівненській області:

- Приурочена ця акція до 10-го заснування людей з вадами зору «Генерація успішної дії». Я вважаю, що це буде пам'ять нашим нащадкам, які будуть бачити, що є люди незрячі, що вони не просто сидять в 4 стінах, але дійсно щось роблять і залишають пам’ять.

Для студентки з РДГУ і майбутнього психолога Юлії – це незабутні враження. Дерева садить не вперше і розуміє увесь символізм цієї місії.

Юлія, студентка РДГУ:

- Відчуття те, що я  зроблю якусь частинку для міста. І це дерево буде символом, що наші люди не здаються, роблять корисне. І це покращує настрій.

Незважаючи ні на що, ці люди намагаються бути максимально активними у всіх сферах життя. І нарешті, завдяки ініціативності та роботі громадської організації про чимало проблем і потреб вдається почути міській владі.

Петро Поліщук, керівник відокремленого підрозділу ГО «Генерація успішної дії»  в Рівненській області:

- Ми займаємося в Рівному  найбільше по доступності. Кладеться тактильна плитка. Всі проекти проходять через нас. І для людей незрячих, і на візках ми намагаємося зробити Рівне доступним. До цього ми йшли років 8, щоб до нас зверталися. Одразу нас ніхто не чув. Тепер по іншому.

Загалом, членам «Генерація успішної дії» вдалося висадити з десяток дерев. Сподіваються, - ці добрі ініціативи матимуть продовження в майбутньому і нащадки гідно оцінять усі зусилля.

Переглядів: 951
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту