Сфера-ТВ
Сфера-ТВ

Рівненські новини
07:50
На Львівщині загинуло двоє людей внаслідок аварії
06:50
Рівненщина та Польща розширюють співпрацю
22:40
Рівненські патрульні вгамовували дебошира
17:20
Європа стає ближчою: Дуденщина підписала угоду із Седлецьким повітом
17:00
Дубенщина і Польща стали ближчими. Сьогодні вони підписали угоду про співпрацю (ВІДЕО)
16:40
Рівненська поетеса Ірина Баковецька презентувала нову книгу (ВІДЕО)
16:20
Рівненська письменниця презентувала неординарну книгу, читати яку потрібно з кінця наперед
16:00
На Рівненщині досі не визначилися з місцем розташування дитячого хоспісу
15:40
Волиняни вшанували пам’яті жертв розстрілу в’язнів Луцької тюрми
15:20
«Ренесанс» вітатиме рівнян з Днем Конституції
Цікаве в Інтернет
Loading...
Які думки експертів та опитування рівнян щодо перемоги у виборах Президента Америки Дональда Трампа? (ВІДЕО)
20:58 10.11.16

Неочікувано, але факт. Перемогу  Дональда Трампа на президентських виборах у США експерти називають  справжнім геополітичним землетрусом, поштовхи від якого відчуватимуть в багатьох частинах світу. В тому числі в Україні. Як відобразиться цей вибір американців на взаєминах США з  нашою державою вже міркують політологи.

Віталій Лебедюк, політолог:

- В результаті ми можемо очікувати найгіршого сценарію. Важко буде знайти різним проектам фінансування, бо ми знаємо особливість виборів у США. У конгресі змінюються більшість. Може бути така ситуація, що Україну можуть віддати у сферу впливу Росії. Ми можемо втратити підтримку по Криму, по Донбасу,  по легалізації постачання зброї. Це може затягнути конфлікт і спричинити до певного колапсу.

Зміни таки будуть, але вони не стосуються короткострокової перспективи, кажуть фахівці.  І висувають  більш оптимістичні припущення розвитку подій на політичній арені. 

Тарас Жовтенко, політолог:

- Можна спрогнозувати, що політична система сучасних США буде опиратися радикальним діям Трампа в зовнішній політиці. От як відмова від союзницьких зобов’язань з НАТО. Трамп оголошував про це під час передвиборчої кампанії, але в одому з раундів дебатів він від цієї думки відмовився.

А от взаємостосунки Росії і США, політологи розглядають як на  рівні особистих симпатій обох президентів, так і в контексті офіціозу дипломатичних  представництв. 

Тарас Жовтенко, політолог:

- Трамп, як відомо прихильно ставиться до Володимира Путіна як до особистості. Але з іншого боку – курс США є продуктом не лише візій Трампа, але це й результат попередньої зовнішньої політики. Трамп не є політиком в строгому сенсі цього слова і не є дипломатом. Він – скоріше бізнесмен, ніж людина від політики, тому зрозуміло, що в питаннях глобального характеру він не буде опиратися на власне бачення.

Рівняни теж уважно слідкують за змінами на політичній карті світу і мають своє бачення.

- Не така велика держава Україна для Америки, вона не грає  ніякої ролі. Просто політика Америки була таким жандармом, хто втихомирював тих, хто веде себе неправильно, а Трамп трохи порти цього.

- Я прихильник його. Я думаю, що буде покращення. Якщо наладяться стосунки Америки і Росії, то я думаю, що наладяться стосунки  Росії і України.

- Насамперед, я думаю, що це негативно вплине  на Україну. Бо всі знають відношення Трампа  до українців. Мені здається, що він «проросійський», більше в стосунках з Путіном.

Попри усі доводи та  припущення політологи переконують, - українцям вже давно варто припинити очікувати підтримки з боку інших країн, а розраховувати на власні сили. Захищатись і дбати про себе потрібно самостійно. Необхідно нарощувати свій внутрішній потенціал стабільної й успішної країни, бо тільки таких  союзників поруч хоче бачити і Америка, і Європа.

Переглядів: 513
Перегляньте також
10.11.16 Президент підписав Указ про звільнення голови Одеської обласної державної адміністрації
09.11.16 У Рівному оприлюднили звіт результативності розслідування виборчих злочинів, що мали місце на місцевих виборах 2015 року (ВІДЕО)
08.11.16 На Рівненщині вступив у дію новий «антирейдерський закон» (ВІДЕО)
04.11.16 На Рівненщині обласні депутати вирішили легалізовувати видобуток бурштину власними силами (ВІДЕО)
03.11.16 Голова Верховної Ради Андрій Парубій підтримав ініціативу щодо запровадження статусу «полонений»
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту
Реклама
<
<


<

<Реклама
Новини партнерів
Реклама