Студенти з Рівного напали на таксиста, побили його, відібрали ключі від авто та інші матеріальні цінності (ВІДЕО)

Студенти з Рівного  напали на таксиста, побили його, відібрали ключі від авто та інші матеріальні цінності (ВІДЕО)

Рівненський таксист отримав нічне замовлення, та без жодних підозр поїхав за клієнтами на вулицю Соборна. Але по телефону пасажир ввічливо попросив допомогти із тяжкими валізами, які треба було спустити із 7-го поверху. Чоловік, як тільки зайшов у під’їзд, його зустріли двоє підлітків. І запитали чи він і є водієм таксі. Після ствердної відповіді хлопці напали. 

Коли  таксист майже втратив свідомість, нападники перевірили кишені,  забрали ключі від авто та один із мобільних телефонів. Іншого засобу зв’язку  не знайшли. Так потерпілий зумів повідомити другу, що з ним сталося. 

Медики негайно забрали потерпілого чоловіка у лікарню. У таксиста у кількох місцях була пробита голова, зламаний палець  та численні гематоми. Тим часом оперативники почали пошуки злочинців. Автомобіль вони так і не зуміли викрасти. У ту ж ніч за гарячими слідами співробітники карного розшуку затримали двох молодих хлопців. Це місцеві студенти, при допиті зізналися – пішли на злочин, бо хотіли швидких грошей. Молодих розбійників взяли під варту. За  вчинення зухвалого нападу на таксиста студентам загрожує до 10 років виправної колонії. 

Переглядів: 1209
Коментарі
22:39 10.11.2016
Ілья
Добре міліція спрацювала.
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту