На Хмельниччині шахрайки під приводом зняття порчі відібрали у 15-річної дівчини тисячу доларів США та мобільний телефон

На Хмельниччині шахрайки під приводом зняття порчі відібрали у 15-річної дівчини тисячу доларів США та мобільний телефон

У місті Старокостянтинів до дівчини підійшли дві жінки, та ввівши її в оману, виманили усі заощадження. Про це повідомив сектор комунікації поліції Хмельницької області.

Потерпіла поверталася додому з навчання, коли на вулиці її перестріли дві жінки віком 30-35 років. Незнайомки почали говорити, що на сім’ю потерпілої хтось наклав страшне прокляття, і якщо його не відробити, може померти мама дівчини. Потерпіла справді злякалася і повірила словам шахрайок, адже нещодавно у неї помер батько. Вона погодилась зробити усе, що потрібно, аби відвернути біду.

Зловмисниці наказали принести з дому гроші, прикраси та мамину фотографію. Золота дівчина не знайшла, натомість знала, де зберігаються гроші. Тож взяла тисячу доларів, фотокартку, мобільний телефон і все віддала шахрайкам для проведення ритуалу. А коли отямилась, незнайомок і слід простиг. Забрали вони і усе, що їм передала дівчина.

Наразі по даному факту Старокостянтинівським відділом поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Вживаються заходи по встановленню осіб зловмисниць.

Переглядів: 651
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту