Школярка з Рівненщини ледь не стала секс-рабинею депутата-сутенера (ВІДЕО)

Школярка з Рівненщини ледь не стала секс-рабинею депутата-сутенера (ВІДЕО)

У сусідній Тернопільскій області депутат  сільської ради влаштував Інтернет-бордель, змушуючи торгувати власним тілом неповнолітніх дівчат. Серед його жертв – 15-річна школярка з Рівненщини. Схема, яку вигадав депутат, до останнього часу працювала безвідмовно. В Інтернеті він знайомився з дівчатами, казав, що хоче одружитись, але спершу просив вислати йому інтимні фото. Мовляв, про майбутню дружину він має знати все. Ті, хто погоджувався, одразу потрапляли на гачок афериста. 

Інтимі фото неповнолітніх дівчат активно поширювалися в Інтереті, таким чином знаходилися клієнти. Якщо ж школярки  відмовлялися надавати секс-послуги, негідник погрожував оприлюднити фото. Все зароблене  на проституції забирав собі.

Останньою жертвою депутата-сутенера стала 15-річна школярка з міста Дубно на Рівненщині. Довірлива дівчина вислала чоловіку свої інтимні фото, проте, від пропозиції стати повією категорично відмовилась. Тоді її відверті світлини з’явилися в Інтернеті – їх побачила вся школа. Для вчителів поява відвертих фото учениці стала справжнім шоком, адже досі школярка мала виключно хороші відгуки.

Сутенером-збоченцем зайнялася поліція. Коли до нього завітали правоохоронці, селяни повірити не могли, чим насправді заробляв на життя їхній депутат. Нині підозрюваний  на волі. Прокуратура лише вирішує питання про його арешт. Слідчі розслідують скандальну  справу за трьома статтями. Якщо його вина буде доведена в суді у повному обсязі -  у колонії суворого режиму він ризикує провести наступні 10 років. 

Переглядів: 2357
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту