Як вберегти себе рівнянам від захворювання грипом та ГРВІ в осінню пору року? (ВІДЕО)

Як вберегти себе рівнянам від захворювання грипом та ГРВІ в осінню пору року? (ВІДЕО)

Холодна та похмура осінь знову на порозі, а з нею, як зазвичай, варто чекати і на різні захворювання. Грип та ГРВІ вражають організм людини миттєво, тим більше, якщо ослаблений імунітет. Також більше хворіють діти. Наразі у нашому місті спалаху епідемії немає, що радує лікарів. 

Сергій Дорошенко, завідувач інфекційного відділення для дорослих ЦМЛ:

- Зараз більше стоїть питання по захворюваності дитячого віку. Завжди ГРВІ та грипом діти хворіють. Проте, до порового рівня ще далеко, коли вже застосовуються карантинні засоби і так далі, протиепідемічні.

Для профілактики та аби вберегти себе від захворювання медики радять робити щеплення, кажуть це найефективніший засіб. Адже хвиля грипу в осінньо-зимовий період прогнозована фахівцями, тому варто підготувати організм. 

Сергій Дорошенко, завідувач інфекційного відділення для дорослих ЦМЛ:

- Традиційно в усьому світі вакцинація, але чомусь серед нашого населення вона не дуже популярна, хочу зазначити, що у минулому році у нас щепилося тільки 50 тисяч населення. 

Також лікарі радять завчасно приймати протигрипозні препарати та лікуватися народними методами, до яких більше і схиляються рівняни. 

- Я взагалі, вживаю часник. У нашому віці це і для серця все нормально. Вже три роки не хворію на грип. 

- Ви надаєте перевагу лікам чи народним методам? – Лікам і українського виробника, бо більше довіряю.

- Хай багаті лікуються, вони мільйонери. Так носимо гроші в аптеку, але нічого купити не можна, дуже дороге.

І справді, хворіти у наш час дійсно дорого, адже середня ціна за звичайні льодяники від болю в горлі коштують близько 50 гривень. Якщо говорити про засоби для підтримки нашого імунітету вони ще дорожчі, близько ста гривень найнижча ціна. 

Тому найкращий і найдешевший варіант – це взагалі не хворіти. А для цього потрібно тепло одягатися, пити смачні чаї з медом, лимоном, малиною та іншими засобами. І вчасно реагувати на симптоми грипу чи ГРВІ.  

Переглядів: 870
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту