На Рівненському льонокомбінаті доукомплектовують трикотажний цех сучасним німецьким устаткуванням (ВІДЕО)

На Рівненському льонокомбінаті доукомплектовують трикотажний цех сучасним німецьким устаткуванням (ВІДЕО)

Рівненський льонокомбінат знову нарощує обсяги виробництва своєї продукції. Нині тут повністю завершили укомплектування величезного трикотажного цеху. Лише за останні два місяці  підприємство закупило 16 нових німецьких круглов’язальних машин. Це дає можливість збільшити об’єми виробництві ще на половину, - розповідає  дирекція. 

Галина Коробка, директор Рівненського льонокомбінату:

- Вже з наявним обладнанням ми можемо виготовляти 11-12 тонн полотна  за добу. Це нове обладнання дає можливість виготовляти лише якісну, найкраще по собівартості  і конкретності продукцію. Також ми очікуємо в березні – квітні нове фарбувальне обладнання, що дасть можливість ще більше збільшити потужності нашого виробництва.

Новий трикотажний цех Льонокомбінату укомплектований за найновітнішими світовими технологіями. Це не лише машини для виготовлення трикотажного полотна, а й відповідне обладнання для очищення повітря і створення мікроклімату. А в результаті – ще більша якість тканини.

Олександр Кравчук, начальник трикотажного цеху Рівненського льонокомбінату:

- Завозимо 4 останні машини німецької фірми «Маєр». Вони більш потужніші, ніж ті машини, що в нас є. Вироблять 450 кг тканини на добу високої якості і надійності. Також новий цех укомплектований сучасною вентиляційною системою швейцарської фірми, яка створює мікроклімат, що набагато краще для здоров’я працівників і для виробництва полотна.

І це ще не все. Нині підприємство веде переговори щодо розширення своїх фарбувальних потужностей, а також закупівлі обладнання для нового напрямку – виробництва джинсів. Тож уже наступного року у фірмових магазинах Льонокомбінату слід очікувати на нову лінійку якісної вітчизняної продукції. 

Переглядів: 974
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту