Сфера-ТВ
Сфера-ТВ

Рівненські новини
18:00
У Рівному мотоцикліст потрапив у ДТП
17:00
Рівненські спортсмени продовжують завойовувати «золото»
16:00
На Рівненщині евакуйовували людей
15:00
На Рівненщині чоловік «врятував» свій рахунок від вірусу
14:00
Молодь Рівненщини залучатимуть до спорту
13:00
Патрульні відшукали зниклого у Рівному
13:36
Рівненщина будівельна з Ігорем Мічудою (Сергій Нідельський, завідувач сектора по роботі з дозвільними документами управління ДАБІ в області) ВІДЕО
09:00
Рівненщина Європейська (Марек Запур, віце-консул Генерального Консульства Республіки Польща у Луцьку; Ярослав Ковальчук, керівник культурно-просвітницького центру ім. Томаша Сосновського) (ВІДЕО)
13:51
Рівненський льонокомбінат зробив ще один крок до вітчизняного джинсового виробництва (ВІДЕО)
18:00
Гордість Рівненщини: рівненські спортсменки вибороли «срібло» та «бронзу» у Франції
Цікаве в Інтернет
Loading...
1-го листопада рівняни відзначали Міжнародний день вегана (ВІДЕО)
12:41 02.11.16

Вони дотримуються законів збереження природи і  називають вегетаріанство не просто обмеженням в їжі, а  певним світоглядом.  Підтримувати  свою життєву позицію Вікторія та Микола  нікого не  закликають .  Вони не їдять  м’яса вже  близько року і запевняють, що почуваються добре.

Вікторія та Микола, вегетаріанці:

- Я хотіла сказати про масовість. Про масове знищення людей через харчі. Навіть те м'ясо, котре ви споживаєте, воно в такий умовах і такими речами нашпиговане. Це просто вбиває нас. Я думаю, нам дає більше природа. Організм звик до злаків, до овочів.

- Не їм м'ясо більше року. Перестав їсти по тим же причинам, бо поставлені на цей «пекельний конвеєр»   вбивства тварин мені не подобається. Супер-можливостей ніби не з’явилося після того як перестав їсти.

Іншої думки дотримується Антон Феодосійович, чоловік не може зрозуміти, навіщо людина має відмовлятися від споживання м’яса, адже -  це джерело користі і сили.

Антон Феодосійович, м’ясоїд:

- Це ледар, який нічого не робить може попити каву і з’їсти щось з трави. А я особисто хочу їсти м'ясо, м'ясо, м'ясо і бути здоровою людиною.

Загалом, у світі  існує декілька видів вегетаріанства, які виділяють за принципами вживання чи не вживання похідних м'ясних та рибних продуктів.  Послідовники суворого виду вегетаріанства -  веганства  відмовляються від використання усіх продуктів тваринного походження як у харчуванні, так і в побуті.  Рівняни, які обрали саме такий спосіб життя інколи жаліються, що наше місто  більше пристосоване до м’ясоїдів. Асортимент вибору веганської продукції у Рівному мізерний.  Єдиний вихід – робити закупи саме на ринку. Тут будь-яка продавчиня   вже знає, що таке вегетаріанство і які харчі підійдуть. 

- Це вегатеріанське ?

- Так.

- А що продаєте?

- Ріпка, петрушка, чорна редька, гарбуз, морква. Було молочне, вже продала.

А от медицина такий стиль життя не дуже підтримує. Лікарі кажуть, у продуктах тваринного походження є амінокислоти життєво необхідні для організму. 

Тетяна Пасічник, лікар-гастроентеролог Рівненської ЦМЛ:

- М'ясо є постачальником білка, а це є основний пластичний матеріал для відбудови організму. При тому, білки складаються із амінокислот – 80 % є ті, що синтезуються в нашому організмі, а 20 % - це ті, які ми отримуємо саме з м’яса.  М’ясо нам потрібно їсти, щоб отримати матеріал для побудови.

Медики наполеглигливо не радять займатися вегетаріанством  молодим людям, чий організм ще не сформувався  та вагітним, а от тим, в кого є проблеми з печінкою та нирками – це лише піде на користь.  І додають, їсти чи не їсти продукти тваринного погодження – це особиста справа кожного. Головне, щоб вибір та його мотивація були свідомими.

Переглядів: 383
Перегляньте також
10.11.16 Уряд підтримав проект відшкодування ліків на 2017 рік
09.11.16 Рівняни мають можливість лікуватися у провідного фахівця із закордону (ВІДЕО)
09.11.16 В одній з областей Рівненщини відкрили оновлену амбулаторію сімейної медицини
04.11.16 Як вберегти себе рівнянам від захворювання грипом та ГРВІ в осінню пору року? (ВІДЕО)
03.11.16 Захворюваність населення України на грип та ГРВІ не перевищує епідемічні пороги
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту
Реклама


Реклама
Новини партнерів
Реклама