Делегація на чолі з очільником Рівненщини Олексієм Муляренко відвідала східні землі України (ВІДЕО)

Делегація на чолі з очільником Рівненщини Олексієм Муляренко відвідала східні землі України  (ВІДЕО)

Рівненщина та Луганщина стали офіційними партнерами. Меморандум про співпрацю підписали керівники обох регіонів - голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко та керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз. У Меморандумі, зокрема, йдеться про сприяння обміну досвідом у різних галузях економічного, науково-технічного, гуманітарного та культурного життя. Також плануються спільні проекти у сфері вирішення місцевих проблем.

Олексій Муляренко, голова РОДА:

- Ця місія, в першу чергу, була гуманітарна і спрямована на роботу з дітьми, допомогу цивільному населенню і робота з вчителями. З Луганською областю ми співпрацюємо і цього року. Одним з гарних результатів співпраці – це було оздоровлення більше ніж 350 з Луганщини  на теренах Рівненщини.

Також у рамках поїздки Угоди про співпрацю підписали керівники Рокитнівського та Костопільського районів Рівненщини з головами відповідно Новопсковського та Попаснянського районів Луганської області. Таким чином мешканці  нашого краю сприятимуть у відбудові зруйнованої інфраструктури Луганщини,  а також духовно підтримають цивільне населення.

Олексій Муляренко, голова РОДА:

- Ми зараз домовилися, щоб вчителі з Рівненщини поїхали по обміну з вчителями Луганщини. І на наступний рік на оздоровлення дітей буде наголос. Зараз ми продовжуємо нашу акцію. Ми повезли вантаж 60 тонн. Там було дві каплички, ми їх змонтували у місцях переходу на нашу українську територію . І сім хрестів поставили. Так само ми цю місію будемо продовжувати. 

Після повернення делегація почала збирати новий гуманітарний вантаж для Луганщини  - окрім найнеобхідніших речей для вжитку комплектують також шкільне приладдя для учнів ,які навчаються під обстрілами.  Але найважливіше, що можемо дати, переконані члени делегації – це свою підтримку і міцну  віру в те, що на окупованих територіях, колись таки настане мир і спокій.

Переглядів: 1041
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту