На Рівненщині всьоме обиратимуть кращу книгу, видану на теренах області (ВІДЕО)

На Рівненщині всьоме обиратимуть кращу книгу, видану на теренах області  (ВІДЕО)

Народна любов до друкованого слова. І висловити свою прихильність до певного автора читачі можуть заповнивши спеціальну паперову анкету, або проголосувавши на сайті Рівненської обласної наукової бібліотеки. Конкурс «Краща книги Рівненщини» є щорічним і проводиться у два етапи. Спочатку враховується думка читачів, а потім спеціальне журі обирає кращих у різних номінаціях.  

Валентина Ярощук, директор Рівненської обласної наукової бібліотеки:

- Краще прозове видання, видання поетичне краще, документальне видання, мемуарне, довідкове. Крім того, може бути, що журі можуть винести нову номінацію. Є такі дві номінації, які визначають кращу книгу з художнього оформлення, і окреме видання із поліграфічного її видую, високого рівня поліграфії.

Раніше брати участь у конкурсі мали право лише ті книги, які видавалися за останні п’ять років. Втім, аби зробити змагання більш масштабним та зацікавити більшу кількість авторів – від цієї умови вирішили відмовитися. 

Валентина Ярощук, директор Рівненської обласної наукової бібліотеки:

- Уже два роки ми беремо всі книги видані на теренах Рівненщини. І таким чином ми бачимо більший та ширший асортимент книг і більше відгуків приходить від тих, хто хоче назвати книги, які їм подобаються, які вони прочитали і оцінюють високо. 

Попередні підсумки голосування планують оприлюднити у лютому, а офіційне оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців відбудеться 23 квітня – у Всесвітній день книги та авторського права. Тому зараз прихильники мають ще кілька місяців, аби підтримати свого улюбленого автора. 

Переглядів: 767
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту