Хто з перших осіб Рівного та області оприлюднив свої статки? (ВІДЕО)

Хто з перших осіб Рівного та області  оприлюднив свої статки? (ВІДЕО)

У зв’язку із запровадженням електронного декларування у громадськості з’явилося більше можливостей заглянути в гаманець посадовцям і оцінити ними зароблене.  Так, міський голова Володимир Хомко ще  минулої суботи подав звітність про своє майно і статки. У  декларації  зазначив, -  має 9 тисяч гривень на рахунку у банку, а вдома тримає 37 тисяч доларів та 15 тисяч євро. Його дружина Марія у запасі має 25 тисяч євро та 33 тисячі доларів готівки, а також 15 тисяч гривень у банку. 

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Все, що я подав в декларацію в мене вже є задекларовано, яку я публікував давно. Що стосується готівки, то будь – ласка, подивіться мої декларації за попередні роки і побачите, що вона співрозмірна  з моїми заробітками. Ні годинників, ні колекції вин, ні мощів я в себе вдома не маю. Мені достатньо того що є, мене абсолютно все влаштовує.

Голова Рівненської облдержадміністрації  Олексій Муляренко у декларації зазначив, що має 178 тисяч доларів готівки, окрім того, тримає вдома 47 тисяч  євро та 220 тисяч грн. У інтерв’ю зізнається – усе чесно заробив сам, адже має свій бізнес.

Олексій Муляренко, голова РОДА:

- Стосовно мого декларування, то тут нічого не змінилося з 2015 року. Все майно, яке було показане. Всі земельні ділянки, і нерухомість, і автомобілі. Не було вимоги стосовно коштів. Я все життя займався бізнесом. В мене була можливість заробити кошти, для чого ж я робив тоді успішний бізнес.

Проте, найбільше обговорень та нарікань у соціальних мережах викликали декларації саме столичних чиновників і депутатів.  Люди порівнюють свої заощадження із статками та антикваріатними надбаннями  посадовців і відкрито критикують таку соціальну нерівність в нашій країні. Ті ж самі думки нам озвучили і під час вуличного опитування. 

- Несправедливо.  Я ось заробила за 40 років свого вчительства 1340 гривень. А вони? Навіть не хочу говорити про їх статки.

- Хтось заробляє менше, хтось заробляє більше. Суть не в тому, а суть в тому, як вони зароблені. О! Це інша справа.

- Просто ми побачили реальну картину статків. Чиновники, які не мають заробітку, бізнесу, мають такі великі доходи. Звідки? На жаль, це вже стало нормою і це вже нікого не дивує, але ніхто не цікавиться, звідки ці кошти? Створюються корупційні бюро, а результат ніхто не бачить.

- Вони мільйони мають. Президент найбільше має. Що ми живемо на пенсію на 1200 – 1300, а вони мільйони мають, а ми від пенсії до пенсії живемо.

Переглядів: 1209
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту