У Рівному знову розпочато конкурс «Краща книга Рівненщини»

 У Рівному знову розпочато конкурс «Краща книга Рівненщини»

Цьогоріч Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека традиційно проводить конкурс «Краща книга Рівненщини». Обрати своїх кандидатів на перемогу Ви можете одним з наступних способів: 1) проголосувати в онлайн опитуванні на сайті бібліотеки (http://libr.rv.ua/ua/info/37/); 2) проголосувати в онлайн опитуванні в групі «Краща книга Рівненщини–2017» (соцмережі «Facebook») (https://www.facebook.com/groups/471111253070776/?ref=group_browse_new); 3) заповнити анкету у будь-якому відділі бібліотеки; 4) надіслати свої пропозиції на електронну адресу metod@libr.rv.ua.

Попередні результати голосування будуть оприлюднені на сайті бібліотеки у березні 2017 року. Підведення підсумків конкурсу відбудеться у квітні 2017 року.

Обласний конкурс "Краща книга Рівненщини" заснований Рівненським обласним відділення Української бібліотечної асоціації (РОВ УБА) у 2009 році та проходить щорічно у рамках Програми підтримки національного книговидання, популяризації української книги та сприяння книгорозповсюдженню в Рівненській області.

 

Номінації конкурсу:

- "Краще історико-краєзнавче видання";

- "Краще довідкове видання";

- "Краща поетична збірка";

- "Краще прозове видання";

- "Краще видання з мемуаристики та документалістики";

- "Краще видання для юнацтва та молоді";

- "Краще видання для дітей";

- "Кращий літературний дебют";

- "Краще поліграфічне видання";

- "Краще художнє оформлення книги".

Номінації уточнюються та коригуються щорічно. Офіційне оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців відбувається щороку 23 квітня – у Всесвітній день книги та авторського права.

Переглядів: 1073
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту