В Рівному вчитимуть готувати якісні громадські проекти

В Рівному вчитимуть готувати якісні громадські проекти

4 листопада в Рівному відбудеться тренінг «Підготовка якісних громадських проектів: теорія і практика» для представників громадських організацій та активістів Рівненщини і Волині. Про це повідомив Інформаційний відділ РОГО КВ.

Під час цього навчання його учасники вчитимуться готувати якісні конкурентоспроможні громадські проекти, спрямовані на вирішення актуальних місцевих суспільних проблем. Зокрема, як правильно визначати й обґрунтовувати проблему, формувати мету і завдання, планувати діяльність, проводити моніторинг та оцінку, формувати бюджет тощо.

Тренінг буде орієнтований і корисний, у першу чергу, для тих учасників, які мають намір подавати свої заявки на оголошений конкурс. Але брати участь у заході можуть і всі інші бажаючі, за наявності вільних місць. Більше про конкурс можна дізнатися на сайті організації. Для участі в тренінгу потрібно заповнити анкету за посиланням: http://bit.ly/2e3tpHL. В зв’язку з обмеженою кількістю місць, учасників заходу обиратимуть за результатами анкетування та визначення мотивації. Крайній термін подання заявок на участь у тренінгу – середа, 2 листопада, до 15:00. Участь у навчанні – безкоштовна. Організатори забезпечують роздаткові матеріали, кави-перерви та обіди. Тренінг організований РОГО «Комітет виборців України» в межах проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Переглядів: 776
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту