Цікаве в Інтернет
Loading...
Рівненські софтболістки – перші в Україні
16:10 26.10.16

Рівненський софтбольний клуб «Західний Вогонь» завоював золоті медалі на чемпіонаті України серед юніорок. Про це повідомив прес-центр Рівненської ОДА.

Спортсменки закінчили сезон перемогою усіх суперників  нокаутом. Змагання проходили з 21 по 23 жовтня в Києві. Ратнікова Амінна стала кращою в номінації MVP турніру.

Переглядів: 408
Перегляньте також
03.11.16 Рівненська дзюдоїстка Анастасія Турчин – бронзовий призер турніру Grand Slam
03.11.16 Спортсмени Рівненщини з греко-римської боротьби здобули перше командне місце